was successfully added to your cart.
Alternativní Investice

Online sázení je v trendu, jak vyhrát svůj jackpot?

Od Listopad 4, 2016 No Comments


Infografika Casino recenze říká, že se příjem z online sázení se měsíčně pohybuje mezi 10 000 a 30 000 Kč. To je krásný číslo, skoro jak aktuální průměrný Český plat 27 297 Kč. Tak jestli jsi průměrný Čech a k tomu sázíš, tak si přijdeš na slušný manažerský plat. Nebo chceš víc?

Návod jak v pěti minutách vyhrát svůj jackpot i bez online sázení

Nejmódnější záležitostí je dnes zejména loterie – číselná a okamžitá. Na tu si vsadí 15 až 30 % populace. Výhry bývají lákavě vysoké a vsadit si zvládne i prvňák. Asi není Čech, kdo by neznal Sazku, která tu je s námi přes 60 let. S věkem online vsázení a hraní klesá, což zřejmě není velkým překvapením. Nejvíce se hraje a sází mezi 25 a 34 lety.

Češi loni prosázeli 152 miliard korun, nejvíce na videoterminálech

Jde hlavně o čísla. Ze sázení v pátek třináctého se stává v Česku tradice. Od začátku letošního roku nebyl mezi Čechy větší zájem o podání tiketu Sportky, jako v pátečním mimořádném losování s datem 13. května. Lidé si na terminálech Sazky vsadili přes 2,5 milionu sloupečků, což i při započtení vkladů na hru Šance znamenalo tržby v hodnotě přesahující 52 milionu korun. (Tisková zpráva: Sazka)

Česko tak spolu s Itálií zůstává jednou z největších heren Evropy

Velká část těchto peněz přitom plyne do online sázkových kanceláří se sídlem mimo naše území, což znamená, že z těchto peněz ČR neplynou do kasy žádné peníze v podobě daní. To pro tebe asi není důvod přestat vsázet. Důvod proč lidí vsází je někde jinde. Nejspíš je nebaví jejich práce, nejsou spokojeni s platem od šéfa, s počtem dnů dovolené a proto hledají zkratky jak se k penězům proklikat nebo prosázet. Nebo máš jiný důvod?

Nevsázíme peníze, ale svůj čas, který jsme za ně obětovali prací

Je neuvěřitelné, jak jsme v některých ohledech důvěřiví a naivní, zvlášť když jde o peníze v online sázení. Bohužel, dnešní doba nás vede k netrpělivosti a touze mít všechno hned. Je nejvíce peněz v historii a dost lidí se snaží o to stát se milionářem přes noc, což ukazují i čísla a zájem o vsázení. Až 60 % populace už nějakým způsobem v životě vsázelo.

Já si také v životě vsadil

Jednou jsem daroval 20 kč Sportce a dalších 20 kč jsem vložil před pár lety do výherního automatu, ale bohužel do díry na bankovky a sekl jsem jim celý zařízení. Za to jsem si vsadil na svou přítomnost a budoucnost. Žiji svůj život, dělám co mě baví, jsem zdravý, pracuji online a u toho cestuji po světě, tam kde to cítím. Myslím, že můj životní jackpot padl a co tvůj? Vydělávat online a žít offline můžeš také.

Dnešní doba také přináší alternativní řešení, říká se mu HYIP. Velmi výnosné investiční programy, většinou se zhodnocením nad 10 % měsíčně. Myslím, že tam šance zhodnotit vklad je o něco větší, než být každý měsíc špendlík v kupce sena Sazky. Já asi na 10 % portfolia využívám přes rok tři HYIP projekty, za to nejlépe se jeví Recyclix. Ovšem musíš počítat s rizikem, že o to přijdeš, ale to je při vsázení jasná věc. O tom více ve článeku o letadlech ponzi.

Jestli je sázení tvoje hobby, tak jen bacha, ať se na něm nestaneš závislý a neproděláš gatě. Existují totiž i bezpečnější řešení jak investovat.

Díky moc za feedback, referenci nebo tvůj názor

Tomáš Zdražil

Autor Tomáš Zdražil

Jsem zakladatel Investree, organizuji konference jako Cashflow summit a rád nomádím po coworkingových centrech. Pohltilo mě cestování na motorce, kryptoměny, sdílená ekonomika a neziskové projekty.