Skip to main content

Infografika Casino recenze říká, že se příjem z online sázení se měsíčně pohybuje mezi 10 000 a 30 000 Kč. To je krásný číslo, skoro jak aktuální průměrný Český plat 27 297 Kč. Tak jestli jsi průměrný Čech a k tomu sázíš, tak si přijdeš na slušný manažerský plat. Nebo chceš víc?

Návod jak v pěti minutách vyhrát svůj jackpot i bez online sázení

Nejmódnější záležitostí je dnes zejména loterie – číselná a okamžitá. Na tu si vsadí 15 až 30 % populace. Výhry bývají lákavě vysoké a vsadit si zvládne i prvňák. Asi není Čech, kdo by neznal Sazku, která tu je s námi přes 60 let. S věkem online vsázení a hraní klesá, což zřejmě není velkým překvapením. Nejvíce se hraje a sází mezi 25 a 34 lety.

Češi loni prosázeli 152 miliard korun, nejvíce na videoterminálech

Jde hlavně o čísla. Ze sázení v pátek třináctého se stává v Česku tradice. Od začátku letošního roku nebyl mezi Čechy větší zájem o podání tiketu Sportky, jako v pátečním mimořádném losování s datem 13. května. Lidé si na terminálech Sazky vsadili přes 2,5 milionu sloupečků, což i při započtení vkladů na hru Šance znamenalo tržby v hodnotě přesahující 52 milionu korun. (Tisková zpráva: Sazka)

Česko tak spolu s Itálií zůstává jednou z největších heren Evropy

Velká část těchto peněz přitom plyne do online sázkových kanceláří se sídlem mimo naše území, což znamená, že z těchto peněz ČR neplynou do kasy žádné peníze v podobě daní. To pro tebe asi není důvod přestat vsázet. Důvod proč lidí vsází je někde jinde. Nejspíš je nebaví jejich práce, nejsou spokojeni s platem od šéfa, s počtem dnů dovolené a proto hledají zkratky jak se k penězům proklikat nebo prosázet. Nebo máš jiný důvod?

Online sázení není jen o penězích, ale času, který jsme za ně obětovali prací

Je neuvěřitelné, jak jsme v některých ohledech důvěřiví a naivní, zvlášť když jde o peníze v online sázení. Bohužel, dnešní doba nás vede k netrpělivosti a touze mít všechno hned. Je nejvíce peněz v historii a dost lidí se snaží o to stát se milionářem přes noc, což ukazují i čísla a zájem o vsázení. Až 60 % populace už nějakým způsobem v životě vsázelo.

Já si také v životě vsadil

Jednou jsem daroval 20 kč Sportce a dalších 20 kč jsem vložil před pár lety do výherního automatu, ale bohužel do díry na bankovky a sekl jsem jim celý zařízení. Za to jsem si vsadil na svou přítomnost a budoucnost. Žiji svůj život, dělám co mě baví, jsem zdravý, pracuji online a u toho cestuji po světě, tam kde to cítím. Myslím, že můj životní jackpot padl a co tvůj? Vydělávat online a žít offline můžeš také.

Dnešní doba také přináší alternativní řešení, říká se mu kryptoměny. Pokud nakoupíš ve vhodnou dobu, je tam velmi výnosné zhodnocení. Myslím, že tam šance zhodnotit vklad je o něco větší, než být každý měsíc špendlík v kupce sena Sazky. Jednoduchý nákup kryptoměn přes CoinMate.

Jestli je online sázení tvoje hobby, tak jen bacha, ať se na něm nestaneš závislý a neproděláš gatě. Existují totiž i bezpečnější řešení jak investovat.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.