Největší bohatství je čas, svoboda a zážitky

blank

Tomáš Zdražil

5
Let v zahraničí
45
Zemích
blank

Co rád dělám?

Investuji

Do krypta, akcií, rekreačních nemovitostí a příležitostí, o kterých píšu.

Organizuji

Byznys a seberozvojové pobyty, kempy na pláži, jachty a colivingy v zahraničí.

Propojuji

Spolu zajímavé podnikatele, investory a taky příležitosti, které mi přichází.

Tvořím

Od affiliate projektů, po přestavby chat, obytné dodávky a neziskové projekty.

Začátky podnikání

V 19 letech jsem přišel o tátu, mamka zdědila dluhy a 4 děti doma. Do rukou mi přisla kniha Bohatý táta, chudý táta. Ta mi změnila život.

Semestr na Univerzitě obrany nebyl ono, tak jsem na blind odletěl do Aberdeenu. Rok ve Skotsku jsem pracoval v 5* hotelu a přitom studoval byznys. Pak se vrátil do Česka. Za vším hledej ženu.

Při studiu podnikání na MVŠO v Olomouci i pořídil první investiční byt. Dost mě bavilo organizovat akce, poznávat akční lidi a vzdělávat se mimo školu.

Moje první podnikání při studiu byl síťový marketing ve financích, kde jsem byl i na manažerské pozici. Dobrá škola na start. To se rychle přetočilo v první ziskový web a následně affiliate kampaně, kde jsme párkrát byli i mezi top 10 partnery.

Dokončit bakaláře mi nedávalo smysl, za to jsem získal „titul“ IČ. A dostal se na škole k obchodování na burze s předními českými tradery. Kromě zkušeností jsem pro ně organizoval semináře a zjistil, že trading není cesta pro mě. Za to se ke mně dostalo pár podnikatelských a investičních příležitostí.

Jak to pokračovalo?

Postupně jsem první peníze začal investovat peníze do podnikání, akcií a hlavně sebe. Ne všechno vyšlo! Třeba výkup nemovitosti v exekuci a hyip projekty mě stáli první milion korun.

Díky předmětu CSR jsem na vysoké, roku 2014 začal s organizací konference, nyní už byznys kempem Cashflow summer. Na to začal dělat další kryptokonference, nemovitostní semináře, byznys pobyty a vedl Cashflow klub. Díky akcím jsem poznal stovky úspěšných a zajímavých lidí, s řadou z nich jsme přátelé.

Na začátku 2015 mě ohromil Bitcoin a hlavně Ethereum, proto zakládám i blog Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace, mít blíž investiční příležitosti a přitahovat podobně laděné lidi.

Baví mě technologie, vanlife, minimalismus a taky dávat zpátky. Podílel jsem se na neziskových projektech Dobrokáva, DobroboardyPříběhy rodičů. Snažím se žít jako globální občan. Pět let jsem žil na pěti kontinentech, když zrovna nežiji s holkama Bali v Brně na přehradě, kde kupuji i rekre nemovitosti.

Pojď do akce!

Osobní konzultace

Pokud chceš probrat investice, byznys, nebo vědět jak využívat příležitostí a vydělat na trzích. Napiš mi a domluvíme se. Krypto beru taky.

Za každou konzultaci
necháme zasadit 7 stromů

Rosteme společně

blank

Tomáš Beneš

Investice do fyzických kovů a ₿itcoinu

K podnikání se dostal v 18 letech, kdy v rodinné firmě vedl obchod se zlatem. V roce 2015 přišel k osobnímu rozvoji a pojmu finanční gramotnosti, na to pak začal aktivně investovat. Hlavně do fyzických kovů - zlata a stříbra, pravidelné dokupy ₿itcoinu, tak i dalších alternativních investic.

Od roku 2020 jeho život nabral víc nezávislý směr jak časově, tak i finančně. Po celý rok šlape do pedálů jako cyklista, visí na skále a po ránu ho najdete ve fitku. Když teda s přítelkyní necestuje po světě.

Kateřina Hlůšková

Kateřina Hlůšková

Osobní partnerka a Virtuální účetní

Krom toho, že Kateřina je moje drahá polovička, mi také pomáhá s účetnictvím a daněmi, ty často řešíme přes email. Kromě společného bytí, cestování, vanlifu, mi ráda pomáhá s organizací akcí. Dodává všemu ženský nadhled a osobitost.
blank

Tomáš Suchý

Specialista na sociální sítě & tvůrce obsahu

Tom je najetý a zapálený do práce, která ho baví. Hlavně fotí, točil mi některá videa a věnoval se podcastu Vydělávej online, žij offline.
Měl na starost i větší marketingové kampaně pro Investree.

Od roku 2017 pomáhá firmám, tvůrcům a umělcům s marketingem na sociálních sítích. Baví ho digitální výkonnost a kreativní budování značky. Má zkušenosti ze strany klientů, agentury i jako freelancer. Založil digitální akademii sociálních sítí pro firmy a tvůrce - SocialTvurci.cz.