Skip to main content

Když miluješ organizování eventů a ještě si oblíbíš svět kryptoměn, mohou z toho vzejít jen samé dobré setkání. Poslední víkend v září jsme to zakončili v luxusní vilce Memories. Během víkendu se tam vytřídalo 32 kryptonadšenců, mezi kterými byli i dlouholetí hodleři, těžaři a majitelé ICO. Dvě přínosné přednášky na začátku rozpoutaly diskuzi na další dva dny. O zábavu bylo postaráno, nechyběla luxusní auta, výlety a dobré jídlo. Je to uzavřená skupina, většinou se tam známe, ale chystáme to zopakovat v listopadu. Jestli tě to zajmá a nechceš chybět u další akce, čti dál.

V říjnu jsme to odpálili s hackery v Praze

Následoval čtvrtý ročník Hackers congress v Paralelní Polis. Tento třídenní kongress řešil otázku decentralizace a upoutal pozornost světa. Nechyběli tam známí světoví hackeři, vizionáři, vývojáři a programátoři, podnikatelé a kryptoanarchisti. V Praze se pod jednou střechou sešlo přes 400 účastníků, mezi nimi byl i nejnebezpečnější člověk světového internetu Amir Taaki s kterým dělala DVTV rozhovor, bývalý viceprezident J.P. Morgan Tone Vays, který varuje před neregulovaným financováním některých kryptoměn, nebo kryptoanarchista a libertarián Jim Bell, který byl sám několikrát ve vězení a je stále nenáviděný americkou vládou.

Pár myšlenek, které jsem si odnesl z prvního dne

  • Teď se mění svět a je výhoda být u toho.
  • Hotovost je dobrá v krizi, proto je fajn mít nějaký náboje i pod matrací.
  • Brzy vlády zakážou cash kvůli terorismu, praní špinavých peněz a kvůli daňovým únikům.
  • Postupem času stejně přijde nějaká státní digitální měna.
  • Jen 2 % ICO’s jsou fakt zajímavé, potřeba důkladně analyzovat.
  • Co je potřeba dneska řešit je bezpečnost a škálovatelnost. Měna, která to řeší, je o pár kroků vpřed.
  • I na data a šifrované aplikace stažené v Appstoru může jít vidět.

blank

Na obrázku je zrovna Ondřej Pilný z ICOindex, který měl skvělou přednášku v Brně na konferenci Satoshitalks. V kryptoměnách není překvápko, když vyděláš i 10 % denně, proto informace mají cenu digitálního zlata.

Přednášky z konference SatoshiTalks

První československá konference SatoshiTalks byla zaměřená na investování do kryptoměn. Kdo bse zúčastnil, asi ví, že to byl skvěle strávený čas a rentabilní investice. Mrkni na trailer níže nebo rovnou na záznam z konference a naučíš se orientovat v džungli kryptoměn. Dozvíš se, co za revoluce nás čeká a jak vydělat na investování do ICO’s. Další a poslední akce roku 2017 je kryptovíkend v Orlických horách.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat akce a byznys kempy Cashflow summer. Zajímám se o technologie, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.