SATOSHITALKS ONLINE

Chceš se dozvědět jaké coiny
a ICO’s ti přinesou zajímavé zhodnocení?

Pro začátečníky je toho o kryptoměnách už napsáno dost a jen 2 % coinů a ICO’s stojí za pozornost. Patříš mezi zkušenější investory a hledáš podrobnější informace do čeho a kdy investovat? Máme pro tebe unikátní přednášky z konference Satoshitalks plné fascinujících poznatků a praktických příkladů investičních strategií.

4

Řečníci

5

Přednášek

6

Kryptobonusů

Digitální peníze jsou budoucnost

Termín: 4.listopadu 2017

Místo: Industra space Brno

Mrkni na trailer a obsah 5 přednášek

„Pokud nevěříte bitcoinu, nebo nemáte čas se pokusit o tom přesvědčit, je mi to líto.“ – Satoshi Nakamoto

blank

David Stancel

55 minut

Naučte se orientovat v džungli kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

David vystudoval ekonomii na Masarykově univerzitě, kde se začal věnovat i výzkumu kryptoměn. Pracoval jako projektový manažer ve známém pražském kryptoměnovém hubu Paralelní Polis, působil jako IT auditor a konzultant v PwC a nyní se věnuje consultingu v oblasti kryptoměn a blockchain technologií v Blockchain Slovakia. Trh kryptoměn nabízí na výběr z tisíce investičních možností. Nové kryptoměny vznikají každý den a rozeznat projekty, které mají potenciál uspět od těch, které nenávratně skončí v propadlišti dějin, je čím dál obtížnější. Existují však indikátory a ukazatele, díky kterým je možné se i v této džungli orientovat a rozeznat tak kvalitní projekty. Právě na tyto indikátory a ukazatele se David Stancel v jeho přednášce zaměří. Nebude chybět ani ukázka konkrétních příkladů.

blank

Jakub Jedlinský

60 minut

The Next Big Thing – co za revoluce v kryptoměnách nás čekají?

Jakub Jedlinský vyučuje o měnových systémech se zaměřením na alternativní měny na VŠE. Na téma kryptoměn přednáší rovněž mimo akademické prostředí a spolupracuje se soukromým sektorem. Má zkušenosti s nastavováním monetárních řešení v herních prostředích. Věnuje se testování fungování peněz pomocí konstrukce disekvilibriálních dynamických modelů, což se naučil během výzkumné stáže na Kingston University London pod vedením Prof. Stevea Keena. Pracuje jako Expert Examiner pro Pearson Education.

blank

Ondřej Pilný

70 minut

Pravda o tom jak vydělat na investování do ICOs

Ondřej je spoluzakladatel platformy ICOindex, která přináší informace pro ICO investory. Aktuálně se věnuje hlavně investování do ICOs a vzdělávání investorů, kteří chtějí vstoupit do ICO investic. V jeho přednášce se dozvíš, kde hledat tipy pro dlouhodobou investici i spekulace. Ukážeme si konkrétní příklady, do čeho Ondra investoval, proč do toho investoval a s jakými výsledky. Odhalí ti tedy i jeho metodologii investovaní do ICOs.

blank

50 minut

Diskuzní panel s řečníky

Všem řečníkům jsme kladli i vlastní dotazy a rozproudili hodně zajímavou diskuzi o kryptomněnách. Padlo několik tipů kam by sami účastníci investovali a na čem sami už vydělali. Panel se protáhnul, protože zájem byl obrovský, hlavně následném networkingu.

blank

Karel Fillner

70 minut

Jak Bitcoin a kryptoměny změní svět

Karel je nadšenec do kryptoměn, blockchainu a technologií s potenciálem zjednodušit život a měnit zažité pořádky. Sleduje novinky a trendy, o kterých píše články, přednáší na meetupech a konferencích. Karel několik let provozuje bitcoinový magazín www.btctip.cz. Prozradí ti co je bitcoin a jakou peněženku využívat, jak posílat a vybírat peníze, na co si dát bacha nebo jak poznat HYIP. Šíření krypto-evangelia je jeho hobby.

blank

Jaroslav Kovac

blank

Michal Holub

Moderátor konference

Prezentátor, řečník a také zakladatelem HOME Hunters, společnosti, která loví klientům byty na míru a jako první v ČR zavedla placení provizí v realitách kryptoměnami. Jaroslav teď s týmem pilně pracuje na spuštění projektu nákupu nemovitostí kryptoměnami, který již brzy spatří světlo světa. Jako nadšenec do kryptoměn a do prezentací nás bude provázet celým večerem.

Moderátor panelu

Michal vystudoval informační technologie na VUT. Nyní pomáhá technologickým firmám s obchodem a marketingem. O kryptoměny se začal zajímat, protože se v nich protínají dva jeho koníčky – investování a technologie. V poslední době začal i přednášet o kryptoměnových paradigmatech ICO (Initial Coin Offerings) a DAO (Decentralised Autonomous Organisation). Jako spoluorganizátor konference SatoshiTalks nás bude provázet panelovou diskuzí.

„Pracoval jsem na vývoji bitcoinu od roku 2007. V určitém okamžiku jsem se přesvědčil, že existuje způsob,
jak to udělat bez jakékoli důvěry třetí strany, která by tomu bránila. “ – Satoshi Nakamoto

„Pracoval jsem na vývoji bitcoinu od roku 2007. V určitém okamžiku jsem se přesvědčil, že existuje způsob,
jak to udělat bez jakékoli důvěry třetí strany, která by tomu bránila. “ – Satoshi Nakamoto

Jsou pro mě přednášky vhodné?

 

 • Nevěřím systému, chci být připraven a znát kryptoaktiva

 • Něco málo držím, ale jsem na začátku

 • Investuji, obchoduji, ale v kryptoměnách jsem nováček

 • Vydělal jsem na kryptoměnách balík a tohle rád podpořím

Co se dozvím?

 

 • Naučíš se analyzovat 2 % coinů a ICO’s co mají smysl

 • Zjistíš co za revoluce v kryptoměnách nás čeká

 • Konkrétní tipy jak vydělat na investování do ICO’s

 • Další zajímavosti i to jak a co výhodně nakoupit/ prodat

JDEŠ DO TOHO?

Troufneme si tvrdit, že lépe jsi ještě pár stovek nezainvestoval

SatoshiTalks online pack+ bonusy

790,-

 • 4 praktické přednášky + panel
 • 1 přednáška Karla Fillnera
 • Návod a tipy kde studovat
 • Koho sledovat na Twittru
 • EBOOK Jak na bitcoin
 • digitální knihu Vydělávej online, žij ofline

Koupit Satoshitalks!

blank

Informace přináší celoživotní úroky, kryptoměny přinášejí celoživotní zážitky.

PARTNEŘI

Partněři

[fbcomments]