Kam investovat? Příležitostí je mrak, peněz v oběhu je nevíc v historii. Nejvíce lidí na světě žije ve střední třídě. Víc cestujeme, průměrný počet letů je 100 tisíc denně. Coworkingů bude brzy 23 tisíc. V Česku je přes milion podnikatelů. Pracovní doba se zkracuje. Nejžádanější pozice jsou stále v IT. Blockchain je internet 2.0.

To jsou fakta!

Nedá se jednoznačně říct kam investovat. Každý jsme jiný a máme jiné požadavky a strategie. Na téma investic můžeme napsat článek, ale nebude to mít takový dopad a přínos jako probrat vše osobně. Navzájem se obohatit a předat si zkušenosti a informace o kterých veřejně nemluví. To je to, co činí naše rozhodnutí ziskovými.

Pokud patříš mezi pár % těch, kteří si mohou udělat volno v pátek. Máš rád vodu, sport, sebevzdělání a rád poznáš stejně otevřenou komunitu, tak by byla škoda nepřijet na 7. ročník na Náklo u Olomouce. Termín je 18.-20. červen 2020. Byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu. Co popíjet při diskuzi s řečníky kokosy a zakouřit si vodní dýmku?

Tohle jsou hosté z roku 2019 a vybraná témata diskuzních přednášek z ankety:

Digitální nomádství, trendy a coliving

Jak jinak začít, než nomáděním. Pobavme se proč a jak pracovat na dálku, co balit na cesty a podle čeho vybrat co-living a co-working ve světě. Dozvíš se nejen travelhacky, co ti ušetří budget, ale taky tipy na ty nejlepší destinace. Poznej osobně tři nomády, kteří mají roky zkušeností s životem na cestách. Matouš Vinš, Martin Rosulek a moderátorský nomád Vojtěch Konečný. Otázky můžeš klást i přes apku Sli.do.

Svět kryptoměn a decentralizace

Co se událo za poslední roky v kryptosvětě, kdo to (ne)ovládá a reguluje. Jaká je budoucnost ve stable měnách, decentralizovaných aplikacích a PoS? Když nebudeš zrovna na flyboardu, možná se dozvíš jaké altcoiny drží early hodleři a kryptoevangelisti Karel FillnerOndřej Pilný a Petr Sanetrník. Diskuzi povede kryptomoderátor Jaroslav Kovac. Zajímá tě kam investovat a jak snadno kryptoměny koupit? 

Ekonomika a trhy v grafech

Kam investovat

Zajímá tě burza a aktuální dění na trzích? Tak si nenech ujít tohle tradingové duo. Poví ti do čeho investovat a jak číst grafy. Možná dojde řeč na ekonomické bubliky a manipulaci velkých hráčů. Málo kdo rozumí u nás grafům jako ekonom Roman Dvořák a profi trader Ludvík Turek. Navíc jejich přednášky patří mezi nejlépe hodnocené s vtipným podtextem.

Investování do nemovitostí

Kam investovat

Je reálný výnos z pronájmu nad 12 %, prodej nad tržní cenou a financování bez příjmu? Dle hostů ano, dokonce se lze vyhnout i dani z převodu nemovitosti. Možná dojde i na výhody developerských projektů a koupě nemovitostí v zahraničí. To vše probereme s letitými investory Vít Endler, Pavel Opluštil a Adam Wojnar. U toho nebude chybět ostřílený moderátor a homehunter Jaroslav Kovac.

Startupy a technologie budoucnosti

Jaké technologie a aplikace mění svět? Co se děje ve světě Fintech, VR a startupů? Jak získat seed investici, mentora a udělat díru do světa? CEO STRV Lubo Smid, investor Dan Hastík a manažer Revolut David Pavliska se utkají v páteční diskuzi. Tady se nudit nebudeš!

Byznys a příležitosti na trhu

V závěrečné diskuzi proberme cashflow v podnikání, online byznysy, trendy a jaké obory rostou jak houby po dešti. Borci začali dřív, než jim bylo 18 let a dnes řídí milionové projekty. Do čeho investují a kde vidí příležitosti úspěšní online podnikatelé Libor Horeni (Toprecepty.cz, DobroKáva), Jan Linhart (agentura, coworking, 1000+ domén) a Boris Bošiak (CEO Reservio)? Tohle bude obohacující třešnička na dortu.

Co dál chystáme na Cashflow summer 2020?

Zážitky, propojení, 28 doprovodných aktivit a zase zážitky. Nebudou chybět vodní sporty jako Flyboard, Jetsurf, Wakeboard. Své si užijí i suchozemci. Projet můžeš nový Mustang GT, elektromotorky, ultralight, nebo se zahrát beach voleyball, případně i hry ve virtuální realitě.

Poznej 200+ investorů a podnikatelů z Čech a Slovenska

Nebudou chybět majitelé byznysů, early hodleři, tradeři i přední CEOs a investoři, kteří mají za sebou i stamilionové investice a exity. Dozvíš se kam investovat, nebo možná najdeš investora. Vybrali jsme 20 hostů a řečníků, se kterými můžeš otevřít praktickou diskuzi napohodu v sedacím vaku.

Proč si udělat minidovolenou už od čtvrtka odpoledne? Sám vím, že takový prodloužený víkend člověku přinese víc kontaktů, taky větší byznys a cashflow, než měsíc v kanceláři. Zkrátka pokud podnikáš, investuješ a chceš poznat podobně naladěnou komunitu, tak probrouzdej web cashflowsummer.cz

Tomáš Zdražil

Autor Tomáš Zdražil

V roce 2015 jsem založil Investree, abych zpřístupnil informace veřejnosti, mohl propojovat příležitosti a organizovat konference jako Cashflow summer. Rád nomádím po světě, cestuji na motorce, hodluji kryptoměny, využívám sdílenou ekonomiku a podporuji neziskové projekty.