Skip to main content

5 ročníků se konference Cashflow summit odehrávala v prostorách BEA centra v Olomouci, ale něco tomu chybělo…

Byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu, než v klimatizovaném sále. A nejen to. Co popíjet při diskuzi s řečníky kokosy a zakouřit si vodní dýmku? Ano, první konference, kde dresscode jsou plavky. Jak ti zní takový Cashflow summer? Změnili se dvě písmenka, ale přitom celý kocept. Co všechno je jinak?

Informací je plný internet. Proto všechny záznamy z přednášek najdeš na webu veřeně přístupné. Ty nejlepší jsme dokonce převedli do podcastů. Letos záznam veřejně nebude, protože zážitky se musí zažít.

Když jsem v roce 2014 na vysoké škole přišel s myšlenkou Cashflow summit, dost mě inspiroval Robert Kiyoskaki a Tim Ferriss. Dvě osobnosti, které mě ovlivnili jak v osobním životě, tak v tom pracovním. Jaké myšlenky byly ty klíčové, si přečteš v tomto článku.

Co letos chystáme na Cashflow summer 2019?

Zážitky, propojení, 28 doprovodných aktivit a zase zážitky. Nebudou chybět vodní sporty jako Flyboard, Jetsurf, Wakeboard. Své si užijí i suchozemci. Projet můžeš nový Mustang GT, elektromotorky nebo se zahrát beach voleyball, případně i hry ve virtuální realitě.

Dlouho jsme vybírali místo pro diskuze nad byznysovými nápady, kde se budeme cítit jak u moře. Vybrali jsme jedinečný sportovní a relaxační areál Wake Park Náklo, který se pyšní průzračně čistou vodou a nachází se jen 15 min od Olomouce.

Bude to open air. To je asi ta největší změna. Je lepší být na vzduchu a zahájit léto u vody. Proč grilovat a stanovat jen s rodinou, když můžeš i s jinými podnikateli a potkat přitom super lidi? Vem rodinu s sebou a spojme všechno dohromady. Bude program i pro ně.

blank

Poznej 200+ zajímavých investorů a podnikatelů z Čech a Slovenska

Nebudou chybět majitelé byznysů, early hodleři, tradeři i přední CEOs a investoři, kteří mají za sebou i stamilionové investice a exity. Vybrali jsme 20 hostů a řečníků, se kterými můžeš otevřít praktickou diskuzi napohodu v sedacím vaku. Největší zájem byl o témata:

➤ Kryptoměny a decentralizace
➤ Ekonomické bubliny dneška
➤ Investování do nemovitostí
➤ Byznys příležitosti na trhu
➤ Startupy budoucnosti
➤ Digitální nomádství a coliving

Proč si udělat minidovolenou už od čtvrtka odpoledne? Sám vím, že takový prodloužený víkend člověku přinese víc kontaktů, taky větší byznys a cashflow, než měsíc v kanceláři. Zkrátka pokud podnikáš, investuješ a chceš poznat podobně naladěnou komunitu, tak probrouzdej web cashflowsummer.cz

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.