Podcast, který ti pomůže se vyznat ve světě kryptoměn a investic, vydělávat online a žít offline

Stát se novým bohatým, svobodným žít a pracovat odkudkoliv.
Autor podcastu

Tomáš Zdražil

Odjakživa mě bavilo organizovat, propojoval lidi a tvořit. Po roce ve Skotsku jsem studoval MVŠO v Olomouci. Moje první podnikání bylo síťový marketing, spuštění webu pro finanční poradce a affiliate. Ovšem než jsem získal titul IČ, koupil/prodal byt a začal investovat peníze do projektů, firem a hlavně sebe. Jedna z konferencí, která chytla větší rozměr, je Cashflow summer. Díky akcím jsem poznal stovky podnikatelů a investorů, které jsem začal propojovat. Plnit jejich kurzy, propojovat větší obchody a vekslovat. Postupně mě sdílená ekonomika, Decentralizované finance, cestování a nomádění po světě, tak pohltilo, že se snažím čím dál více žít vědomě, minimalisticky a naplno. Dávat zpátky a dál poznávat svoje hranice.

1287
dní v zahraničí
44
navštívených zemí
23
skvělých coworkingů
O podcastu

Vydělávej online, žij offline

Tenhle podcast tě naučí, jak se stát novým bohatým. Porozumíš světu investic, byznysu a decentralizovaných financí. Vybrané přednášky z našich konferencí Cashflow summer jsme převedli do podcastu, který ti umožní poslech odkudkoliv.

Chceš se přihlásit k odběru podcastu? Tak si níže stáhni podcastovou aplikaci do svého mobilu.

Poslední epizoda

Přednáška z konference Cashflow summer 2020. O finanční nezávislosti a hledání “svatého grálu” = pasivního příjmu toho ví hodně. Jako hodně investorů začínal u Kiyosakiho a dnes má rozložené portfolio do nemovitostí, P2P, kryptoměn a svého podnikání. Dozvíš se kupu tipů a pohled bývalého CEO Mall.cz. Přednášku a závěrečnou diskuzi s Pavlem vedl zakladatel podcastů Dan Tržil.

 

Za občasné výpadky mikrofonu se předem omlouváme. Díky za hodnocení. 🙂 Nejlépe hodnocené přednášky jsou neveřejné. Pavla Opluštil řekl pár praktických špeků, jak na daně, dotace a odpisy. Proč kupovat garážová stání a nemovitosti v Tatrách a na Moravě. V diskuzi se čtyřmi podnikateli zazněli aktuální byznys příležitosti na trhu a spousta inspirace k tomu. Proto jsou tyto záznamy symbolicky zpoplatněny.
Chceš k nim mít přístup? Běž zde.

 

Užitečné odkazy:

Více o dalším ročníku konference 

100 odkazů jak na home office, investice a vzdělání

Co je Bitcoin a jak ho nakoupit

Cena stříbra, proč dokupuji ve velkém

Všechny epizody

Stáhni si aplikaci vhodnou k tvému zařízení a nic ti neuteče.

Doporučené FB události

Děláme pobyty na horách, jachtě i skvělé akce na pláži a online

Byznys jachta v září

Proberme byznys na palubě. Zažij týdenní plavbou po Jadranu. Napiš.

Cashflow summer 2021

Proberme byznys opět osobně na pláži u kokosu a Jetsurfu