Skip to main content

Bitcoin je obrovská rally v roce 2017, která nechává analytiky závodit a přehodnocovat své předpovědi. Mike Novogratz se domnívá, že Bitcoin je rally ještě není hotové a že je na nejlepší cestě zdolat 10,000 $ do konce roku.

10 000 $ do dubna 2018? Ha … dříve

Bitcoin je obrovská rally v roce 2017, která nechává analytiky závodit a přehodnocovat své předpovědi. Mike Novogratz se domnívá, že Bitcoin je rally ještě není hotové a že je na nejlepší cestě zdolat 10,000 $ do konce roku. Mike Novogratz, který byl zařazen mezi miliardáře ve Forbesu v roce 2007 a 2008. V rozhovoru pro CNN měsíc zpátky prohlásil, že by ho nepřekvapilo pokud Bitcoin dosáhne 10,000 $ do dubna 2018. Bitcoin je silná rally v posledním měsíci a to mě přimělo změnit svou predikci.

V rozhovoru pro Bloomberg TV , Mike Novogratz řekl:

„Myslím, že doslova ukončíme rok na 10,000 $ za Bitcoin. Myslím, že je to slušný pohyb odtud. Také myslím, že ethereum ukončí rok blízko hranice 500 $/ETH.“

Zatímco do Bitcoinu udeřil hrom koncem roku 2017, tak Mike věří, že ethereum je na nejlepší cestě posbírat rychlé zisky:

„Jen v posledních několika dnech se ethereum začalo výrazně pohybovat. Vlastně si myslím, že to brzy vyústí v nový all time high. Existuje mnoho pozitivních věcí, které se dějí v ekosystému etherea.“

blank

V krypto je hluboce zainteresovaný

Mike Novogratz, který byl partnerem v Goldman Sachs a správcem těchto fondů v pevnosti Investment Group, má dost zainvestované do Bitcoinu. Byl jedním z prvních investorů v Bitcoinu, hlavně v roce 2013 při ceně 50 $/BTC. Také investoval do etherea při ICO, kdy vycházelo centů za ethereum. Sám říká že investoval 10 % svých životních úspor do Bitcoinu a Etherea. Vzhledem k masivnímu nárůstu cen BTC a ETH v průběhu letošního roku je pravděpodobné, že podíly navýšil. Novogratz se v současné době snaží zřídit zajišťovací fond do výše 500 $ milionů ve světě kryptoměn.

Od úspěchu k úspěchu

Bitcoin se přesunul od úspěchu k úspěchu. Kolem haknutých 30 milionů dolarů na měně Tether v pondělí pokrčil rameny. Zatímco bezpečnost a bezpečné držení kryptoměn je obávané téma, tak trh špatně zareagoval. 30 milionů dolarů je malá částka ve srovnání s celkovou tržní kapitalizací kryptoměn kolem 250 miliard dolarů. V roce 2017 se zdá, že nic neovlivňilo růst Bitcoinu. Ať už se jedná o negativitu Jamese Dimona(CEO J.P .Morgan) nebo zásah Číny. Vzhledem k obrovské volatilitě Bitcoinu, by nebylo překvapením, kdyby Novogratz přehodnotil svůj odhad ještě jednou před koncem roku 2017.

Zdroj: Překlad z Cointelegraph

 

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat akce a byznys kempy Cashflow summer. Zajímám se o technologie, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.