Skip to main content

Byl to neuvěřitelně nabitý prodloužený víkend! Těžko se popíše těm, kteří tam nebyli. Na to, že na začátku roku byla akce zrušená, měl být jen online stream, tak jsem nečekal takový zájem a super ohlasy. Počasí bylo objednáno, ale údajně to byl nejchladnější červen za 36 let, takže možná to připomínalo chvílemi Cashflow winter, nebo Spartan race, ale na to jaké předpovědi hlásili a jaké záplavy byly v okolí, jsme měli pořád luxusně. Voda na Nákle a pozitivní účastníci mraky odháněli. Byl jsem nadšený, jak to všichni vzali sportovně. Dostal jsem desítky super referencí a myšlenek. Mám spoustu poznámek na vylepšení.

Máme natočen záznam z Cashflow summer?

Jasně, sice ty zážitky, byznys propojení a osobní setkání pár videí nenahradí, ale máme. Všech 6 diskuzí mělo super ohlasy. Pokud si je propásl, tak mrkni níže. Také si můžeš přečíst autentický report nomáda a investora Martina Rosulka, který shrnul ty nejlepší myšlenky. Dobrá volba byly také všechny tři přednášky od skvělých řečníků Marv Shamma, Pavel Opluštil, Vít Endler. Alepoň podle hloučků, které se po přednáškách vytvořily kolem nich.

Všechno mě bavilo! Ranní koupání, kytary u ohně, kakao ceremonie, otužování v ledu, blato na nohách, Filipa Kottka hraní na housle, jízda za lodí, v Tesle, káva za Bitcoiny, masáže v jurtě, deeptalks v čajovně, dýmky na pódiu, vege speciality, chlazené kokosy. Z toho mi ještě teď jede mráz po zádech. Mrkni na rychlý sestřih.

Vytáhl jsme tři záznamy, ale pokud tě zajímá spíše téma tradingu, nemovitostí, inovací, nebo biohackingu. Běž na Youtube kanál.

Jak eticky hacknout systém a banku? – Pavol Lupták, Mário Havel

Dva etický hackeři Pavol Lupták a Mário Havel ti řeknou jak se pojistit proti systému. Jaké prvky bezpečnosti hledat, co vědět a proč je dobré mít privátní klíče ve svých rukou. Dozvíš se, co prvního hackli, ale i praktické tipy a příklady. Diskuzi povede kryptomoderátor a jejich kamarád z Paralelní Polis Pavel Přecechtěl.

Tip: Pokud nevíš co je Bitcoin a ještě žádný nemáš.

Jak chytře investovat v roce 2020? Vít Endler, Pavel Opluštil

O finanční nezávislosti a hledání “svatého grálu” = pasivního příjmu toho ví hodně. Jako hodně investorů začínal u Kiyosakiho a dnes má rozložené portfolio do nemovitostí, P2P, kryptoměn a svého podnikání. Dozvíš se kupu tipů a pohled bývalého CEO Mall.cz. Přednášku vedl zakladatel podcastů Dan Tržil.

Je budoucnost v DeFi a VR hrách? – Petr Sanetrník, Pavel Přecechtěl

Co se událo za poslední roky v Decentralizovaných financích,? Jaká je budoucnost ve stable měnách, decentralizovaných aplikacích, ETH a PoS? Jaké VR hry jedou nejen na blockchainu? Proč Somnium space a Decentraland jsou dva tahouni? Dva kolegové Petr Sanetrník a Pavel Přecechtěl, spoluautoři Cryptoviz a VR Education ti řeknou víc. Rozhovor jsem vedl vyjímečně já, jelikož oba dobře znám.

 

Chceš vidět další záznam? Běž na Youtube kanál Cashflow summer.

A díky, za hodnocení. Budu rád, když samozřejmě záznam z Cashflow summer sdílíš, nebo se příště potkáme osobně. Už máme i termín a 17. – 20. června, kdy to na Cashflow summer 2021 posuneme na další level. Klidně pozvi na událost i svoje přátele a všechny, které tohle výjimečné byznysové setkání může zajímat. Případně se přidej s naší bandou podnikatelů v září na plavbu po Jadranu.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.