Léto je čas výletů, dovolených a lowcost race. V Brně mě pozvali na Inspirativní ráno, ať něco řeknu k travelhackingu, nomádění a podělím se o apky a nástroje, které využívám při cestování. Kam vyrazit a jak minimalizovat náklady. No jestli tě cestování zajímá, mrkni na celou přednášku. Pokud si víc krypto orientován, tak na podzim 2018 jsem dělal podobnou přednášku v paralelní Polis.

Celou prezentaci si můžeš projet zde.

Stáhni si přednášku jako podcast do svého mobilu

Udělal jsem tlustou čáru za další etapou organizování eventů a pobytem v Brně. Co jsem přiletěl z Kolumbie a zorganizoval konference Satoshitalks, Cashflow summit a pak nějaké kryptovíkendy, hraní cashflow a grilovačky. Nebyl moc prostor na delší výlet za hranice, až nyní. Právě se chystáme s přítelkyní asi na tříměsíční cestu do Maroka. Motorku už máme, teď jen pobalit a vyrazit.

Stay tuned. Můžeš sledovat zážitky na Instagramu nebo Facebooku.

Tomáš Zdražil

Autor Tomáš Zdražil

Kiyosakiho jsem přečetl v osmnácti, na to začal podnikat a v roce 2015 jsem koupil první Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat konference jako Cashflow summer. Přes tři roky jsem žil na pěti kontinentech. Rád nomádím, cestuji minimalisticky a zajímám se o technologie, DeFi, sdílenou ekonomiku. Nyní žiji v komunitní osadě u Brněnské přehrady.