Skip to main content

Můj život je celý propojen se šťastným číslem 17. Nejen, že jsem narozený 17.1. a 17tého jsou narozeni i moji dva sourozenci, ale 17.1. jsem si založil živnost a 17.9.2015 i sro. K začátku roku 2017 jsem se rozhodl natočit 17ti minutové video, kterým ti chci ukázat, jak žiji svobodný život, podělím se o pár tipů a trendů v digitálním světě.Proč věnovat 17 minut svého času?

Dozvíš se, proč jsem již druhou zimu na Bali, jak jsem se tam dostal 10ti jednosměrnými lety, proč cestuji, kde vydělávám, kam investuji a proč miluji výzvy. Shrnul jsem svůj příběh plný zážitků, zvratů, úspěchů, neúspěchů, ale hlavně zkušeností, který tě možná inspiruje a prozradí, co dělat jinak.

Svobodný život

Nejdůležitější je začít a rok 2017 může být tvojí novou příležitostí. Zamysli se nad tím, co tě opravdu naplňuje a naopak, co ti v životě nedává smysl. Vyhledávej si potřebné informace, čti, koukej na videa, naslouchej ostatním, vzdělávej se. Pomoci ti může i digitální kniha Vydělávej on-line, žij off-line, kde jsou důležité odkazy, zdroje a tipy na jednom místě a snadno tam najdeš prostředí, které tě bude zajímat. Zaměř se na to, kde cítíš, že je tvoje cesta, neřiď se tím, co si myslí ostatní, ale žij tak, jak si myslíš, že by tvůj život měl vypadat.

Třeba se letos potkáme, ať už v offline nebo online světě.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.