Je na realitním trhu bublina nebo není? Myslí si to už i ČNB? Jak v takovéhle situaci investovat do nemovitostí, jestli vůbec To a mnoho dalšího zodpoví během vystoupení Ivana Birtová, dlouholetá investorka do nemovitostí v Praze a Středočeském kraji.
Ukáže ti, jak se u nás vyvíjel realitní trh před finanční krizí i po ní a v jakém stavu je dnes. Nakonec tě čeká ještě malé nahlédnutí do netradičních způsobů nemovitostních investic, které s sebou přináší moderní doba.
Tento díl podcastu byl zároveň přednáškou na letošním úspěšném Cashflow summitu 2018, záznam z celé konference můžeš koupit zde.
🎁 BONUS: 🎁 Poslechněte si podcast o realitách s investorkou a autorkou realitního shakeru Nelou Kubasovou.