Skip to main content

Super, že máte zájem se dozvědět víc. Osobně s přáteli nakupujeme investiční zlato a stříbro z hlavních EU skladů a mincoven. Díky kontaktům dokážeme vyjednat lepší ceny na přímo ve větším objemu. Máme s tím zkušenost přes osm let a dělali jsme si i nárazově nezávislé testy pravosti. Chcete nakoupit za výhodnějších podmínek? Srovnat si ceny? Nebo si nezávazně zavolat a probrat možnosti?

Pro aktuální nabídku napište přes kontaktní formulář

Dostaneme se na zajímavější ceny než přední české e-shopy a společnosti. Je zbytečné si připlácet za stejné slitky i desítky procent, jako třeba u nejmenovaných společností. Firmy jsou jen zprostředkovatel a musejí zohlednit marže a provize pro obchodní zástupce, pronájmy kanceláří, aut, skladů a marketing, ale jinak se samozřejmě jedná o ty samé slitky a mince, které bereme my.

Nejčastěji pro sebe bereme následující: 1 OZ zlaté slitky- Argor Heraeus, Heraeus a ze stříbra 1kg slitky Argor Heraeus, Heraeus, nebo velké boxy s tubami 1oz mince Maple leaf, Philharmonic, American Eagle. Většinou jsou i skladem. Samozřejmě dokážeme vyjednat a poptat jakýkoli jiný slitky a mince na přání.

Stříbrná mince American eagle

Rok: 2022/2023
Země původu: USA
Nominální hodnota: 1 dolar
Hmotnost: 31,1g = 1 trojská unce
Ryzost: 999 (vyraženo na minci)
Průměr: 40,6 mm
Tuba: 20 mincí
mince american eagle
mince american eagle
mince american eagle

Uncová mince American Eagle je nejvíce oblíbená investory po celém světě, proto ji bereme nejčastěji. Je ražena od roku 1986. Ryzost mincí je stanovena na 99.93% stříbra a je vyrobena výhradně ze stříbra vytěženého v USA. Vzhled stříbrné investiční mince vychází z proslulé dvacetidolarovky Double Eagle (1907-1933). Postava kráčející Liberty (Svobody) autora Adolfa A. Weinmana, který se datuje od roku 1916.

Maple leaf 2020
Maple leaf 2020
Maple leaf 2020

Stříbrná mince Maple leaf

Rok: 2022/2023
Země původu: Kanada
Nominální hodnota: 5 CAD dolarů
Hmotnost: 31,1g = 1 trojská unce
Ryzost: 9999 (vyraženo na minci)
Průměr: 38 mm
Tuba: 25 mincí

Kanadská mincovna razí od roku 1988 právě investiční mince nejen stříbra pod názvem Maple Leaf ( javorový list). Tvůrcem návrhu mince je Walter Ott. Mince neobsahují žádné jiné kovy, jen čisté stříbro vytěžené ve stříbrných dolech v Kanadě. Obsah kovu v 1 oz mincích je absolutní ryzost nejčistšího 99.99% stříbra. Líc zobrazuje právě tradiční portrét britské královny Alžběty II. s iniciály „SB“ portrétistky Susanna Blunt.

Stříbrný slitek Argor Heraeus/ Heraeus

Země původu: Švýcarsko nebo Německo
Hmotnost: 1000 g
Rozměry Švýcarských: 120.5 x 55.5 x 16.5 mm
Ryzost: 999,0/1000 čistého stříbra (certifikát je v balení)
Nominální hodnota: 10 FJ dolarů
Garance: Rezervní banka Fiji (kvůli rozdílnému zdanění)

Rozměry Německých: 110 x 51 x 21

Ryzost: 999,9/1000 čistého stříbra
Argor heraeus slitky 1kg
Argor heraeus slitky 1kg

Jde o nejoblíbenější stříbrný slitky. Slitek je vždy zabalen a zapečetěn od výrobce v nejvyšší kvalitě. U Švýcarských slitků je certifikát v balení a slouží k identifikaci. U Německých Heraues je výrobní číslo vyraženo na slitek. Všechny nabízené stříbrné slitky jsou dodávány přímo od výrobce Argor Heraeus, nebo Heraeus.

zlato
zlato

Zlaté 1 oz slitky

Rok: 2023
Země původu: Švýcarsko
Nominální hodnota: 5 CAD dolarů
Hmotnost: 31,1g = 1 trojská unce
Ryzost: 999,9/1000
Lze i zajistit variantu 50g a 100g

Zlaté investiční slitky jsou velmi vyhledávaným zbožím zvláště ze strany investorů. Ti nejčastěji vybírají k nákupu zlaté slitky od 1 unce, vzhledem k nižším výrobním nákladům v přepočtu na gram ryzího materiálu. Zlaté slitky nižší hmotnosti slouží vhodný ideální dárek a uchovatel hodnoty.

Pro aktuální nabídku napište nezávazně přes kontaktní formulář

Můžete dopsat i  mobil, pokud
preferujete WhatsApp, či aplikaci Signal

Vyplň poptávkový formulář

    Tomáš Beneš

    K podnikání se dostal v 18 letech, kdy vedl rodinný obchod se zlatem. V roce 2015 se hodně vzdělával a díky ebooku na Investree začal aktivně investovat. Hlavně do fyzických kovů - zlata a stříbra a do ₿itcoinu. Od roku 2020 jeho život nabral víc nezávislý směr jak časově, tak i finančně, když se svezl na bull runu. Po celý rok šlape do pedálů jako cyklista, visí na skále a po ránu ho většinou najdete ve fitku. Když teda s přítelkyní necestuje po světě.