Skip to main content

První česko-slovenskou konferenci SatoshiTalks jsme uspořádali v listopadu minulého roku v Brně a kryptoměny probrali ze všech stran. Kdo se zúčastnil, asi ví, že to byl skvěle strávený čas a rentabilní investice. Kdo nebyl, může mrknout na trailer nebo rovnou na celý záznam z konference.

Na konferenci mluvili tři skvělí speakeři. David Stancel o tom, jak se naučit orientovat v džungli kryptoměn pomocí fundamentální analýzy. „Dnes často na trhu nastává situace, kdy je poměrně racionální být iracionální. Některé podniky, které splňují určité charakteristiky, mají šanci, aby na trhu nějakou dobu fugnovaly, vydělaly kupu peněz, byly tradeovatelné… Je třeba se na trh dívat i z krátkodobého hlediska.“

Jakub Jedlinský mluvil o revolucích v kryptoměnách, které nás čekají. Jakub říká: „Svět kryptoměn a FIAT měn se prolne. Bitcoin nenahradí FIAT měny, ale přizpůsobí se jim a FIAT měny se přizpůsobí Bitcoinu. Je to podobné, jako se lidé bojí, jestli nás nenahradí roboti. Asi ne, ale my budeme částečně těmi roboty a roboti budou využívat nějaké biologické technologie. Svět Bitcoinu se více přizpůsobí světu tradičních měn.“

blankZdroj obrázků: Lukáš Řádek

Na co se můžeš těšit tentokrát?

Nechceš spoléhat na starý systém a chceš investovat do technologií budoucnosti a vydělat na tomhle propadu, co nás potkal? Pak je konference SatoshiTalks 2.0 přesně pro tebe! Nejen, že tam poznáš super groupu hodlerů, místní komunitu, odneseš si nové informace na podhodnocené a zajímavé coiny, ale především se dobře najíš a získáš příležitosti ke skvělému byznysu. 

Jak poznáš kryptoměny, které mají opravdu schopnost soutěžit s FIAT pěnězi ? To ti prozradí uznávaný analytik a ekonom Juraj Karpiš, který tě svými vědomostmi a přesahem přinutí přemýšlet o kryptoměnách v širších souvislostech a prozradí možný dlouhodobý vývoj krypto-ekonomiky.

Karel Fillner, nejznámější český kryptoevangelista ti poradí, kde a jaké kryptoměny držet a čeho se zbavit zavčas. Podělí se s tebou o unikátní novinky z krypto-meetupu v Thajsku, kde měl schůzku s Johnem McAfeem a prozradí, kterým směrem se kryptoměny vydají v roce 2018.

Kryptoměnový konzultant a publicista Josef Tětek ti zodpoví na otázky: Co umožňují smart kontrakty? Patří budoucnost DAO strukturám? Jak funguje blockchainový gambling či decentralizované burzy? Josef půjde více do hloubky i s anylýzou již funkčních tokenů v praxi.

V závěru budeš mít možnost vyzpovídat všechny řečníky v panelové diskuzi, ať už přímo nebo přes aplikaci SLI.DO.

blank

Tím ale večer nekončí. Všechny nás čeká společná afterparty, kde to teprve pořádně rozjedeme. Podle kvality speakerů a hostů vidíme konec na nedělní ranní hodiny. Možná to zakončíme jak minule v čajovně Utopie.

Celou konferencí nás bude provádět moderátor a kryptonadšenec Jaroslav Kováč, který je zakladatelem HOME Hunters, společnosti, která loví klientům byty na míru a jako první v ČR zavedla placení provizí v realitách kryptoměnami. Dokonce i prodala nemovitost za Bitcoin.

Můžeme prásknout, že se Satoshitalks zúčastní i borci, kteří vydělali na krypto miliony dolarů. A otočí se i Ondra Pilný, spíkr z loňska.

Nové příležitosti máš na dosah, tak nehodluj doma a přijď 14. dubna do Impact Hubu v Brně. Třetina sálu se obsadila dřív, než bys řekl blockchain. Jak velkou slevu na vstupence a nákupu krypta si urveš, záleží jen na tvých informacích a schopnosti rychle jednat. A o Velikonoční neděli lístky zdražujeme o 22 %. 

Kateřina Hlůšková

Studovala jsem ekonomiku a daně na VUT. Kromě cestování, osobního rozvoje a sdílené ekonomiky mě zajímají nové technologie a účetnictví pro firmy na dálku. Můj web Virtualniucetni.com.