was successfully added to your cart.


Skryté tajemství peněz je desetidílná videosérie natočená investorem Mike Malony, který je i autorem knihy Investujte do zlata a stříbra. Jeho aktuálnost a síla informací je stále důležitější. Neberte to jen jako reklamu na fyzické kovy, ale podívejte se na to ze svého úhlu. V poaledním díle zmiňuje i kryptoměny jako Bitcoin, jeikož sám M. Malony do nich také investuje.  Samozřejmě budou hrát významnou roli v téhle hře. Pro pochopení historie, systému a fungování peněz je to velice dostačující a názorné.

V následudících letech dojde nejspíše k největšímu přesunu bohatství v historii. S každou krizí, ale přichází příležitost. Je dobré se zaměřit dlouhodobě a začít investovat do sebe. To vám přinese celoživotní úroky. Čím více se vzdělávám, tím méně se dívám po měsíčních výnosech a investicích, po kterých se za několik let slehne zem. Co mě zajímá je, jaká měna nahradí dolar a jaký dopad to bude mít na fyzické vs. digitální zlato, o nichž jsem psal předchozí článek. Případně proč nakupujeme slitky z Německa.

Díky moc za feedback, referenci nebo tvůj názor

Tomáš Zdražil

Autor Tomáš Zdražil

Jsem zakladatel Investree, organizuji konference jako Cashflow summit a rád nomádím po coworkingových centrech. Pohltilo mě cestování na motorce, kryptoměny, sdílená ekonomika a neziskové projekty.