was successfully added to your cart.
Alternativní Investice

VIDEO: Skryté tajemství peněz od Mike Malony

Od Březen 5, 2017 No Comments


Skryté tajemství peněz je sedmidílná videosérie natočená investorem Mike Malony, který je i autorem knihy Investujte do zlata a stříbra. I když byl natočen před dvěmi lety, jeho aktuálnost a síla informací je stále důležitější. Neberte to jen jako reklamu na fyzické kovy, ale podívejte se na to ze svého úhlu. Nezmiňuje tam kryptoměny jako Bitcoin, ale sám M. Malony do nich také investuje.  Samozřejmě budou hrát významnou roli v téhle hře. Pro pochopení historie, systému a fungování peněz je to velice dostačující a názorné.

V následudících letech dojde nejspíše k největšímu přesunu bohatství v historii. S každou krizí, ale přichází příležitost. Je dobré se zaměřit dlouhodobě a začít investovat do sebe. To vám přinese celoživotní úroky. Čím více se vzdělávám, tím méně se dívám po měsíčních výnosech a investicích, po kterých se za několik let slehne zem. Co mě zajímá je, jaká měna nahradí dolar a jaký dopad to bude mít na fyzické vs. digitální zlato, o nichž jsem psal předchozí článek.

Díky moc za feedback, referenci nebo tvůj názor

Tomáš Zdražil

Autor Tomáš Zdražil

Jsem zakladatel Investree, organizuji konference jako Cashflow summit a rád nomádím po coworkingových centrech. Pohltilo mě cestování na motorce, kryptoměny, sdílená ekonomika a neziskové projekty.