was successfully added to your cart.
Alternativní Investice

VIDEO: Skryté tajemství peněz od Mike Malony

Od Březen 5, 2017 No Comments


Skryté tajemství peněz je sedmidílná videosérie natočená investorem Mike Malony, který je i autorem knihy Investujte do zlata a stříbra. Videa přeložila společnost Golden Gate. I když byl natočen před dvěmi lety, jeho aktuálnost a síla informací je stále důležitější. Neberte to jen jako reklamu na fyzické kovy, ale podívejte se na to ze svého úhlu. Nepočítají tam s kryptoměnami, jako Bitcoin, které M. Malony také dost často zmiňuje, a které budou hrát významnou roli v téhle hře. Pro pochopení historie, systému a fungování peněz je to velice dostačující a názorné.

V následudících letech dojde nejspíše k největšímu přesunu bohatství v historii. S každou krizí, ale přichází příležitost. Je dobré se zaměřit dlouhodobě a začít investovat do sebe. To vám přinese celoživotní úroky. Čím více se vzdělávám, tím méně se dívám po měsíčních výnosech a investicích, po kterých se za několik let slehne zem. Co mě zajímá je, jaká měna nahradí dolar a jaký dopad to bude mít na fyzické vs. digitální zlato, o nichž jsem psal předchozí článek.

Díky moc za feedback, referenci nebo tvůj názor

Tomáš Zdražil

Autor Tomáš Zdražil

Jsem majitel Investree, organizátor Cashflow summit a rád nomádím po coworkingových centrech. Fandím kryptoměnám a sdílené ekonomice.