Skip to main content

Máte skvělý byznysový nápad, nebo jste už dokonce začali podnikat? Pak tady máme něco pro vás. Přihlašte se na naši akci a otestujte si, jestli má váš projekt šanci na úspěch. Popište svou vizi jednomu ze tří významných investorů, kteří v Česku podporují začínající podnikatele, a nechte si poradit, jak dál s vaším podnikáním.

Příští středu, tedy 15. července, mezi 13. a 16. hodinou si můžete objednat jízdu přes aplikaci Uber. Ve třech autech s označením UberPitch bude kromě řidiče sedět vždy jeden ze tří známých investorů: Ondřej Bartoš (Credo Ventures), Adam Kočík (J&T Ventures) a Dušan Zábrodský (Rockaway Capital). Vy budete mít sedm minut na to, abyste investorovi popsali svůj projekt. On vám za stejný čas řekne, co si o něm myslí. Ze všech nápadů se nakonec vybere ten nejlepší a vítěz získá předplatné Forbesu a vstupenku na říjnovou konferenci „Forbes Sofa – Start-ups summit“.

UberPitch proběhl už například v Dubaji.

Zaujalo vás to? Tak do pondělí 13. července do 22 hodin vyplňte naši krátkou přihlášku. Porota složená ze zástupců Forbesu a Uberu vybere ty nejzajímavější uchazeče a zašle jim e-mailem promokód. Ten pak stačí zadat při objednávce jízdy a počkat na odvoz. Vše se bude točit na kameru a sestřih najdete po akci na našem webu.

Jízdy s investory jsou odzkoušený model, který Uber použil už v několika světových metropolích.

Investoři nehledají jenom nápad, ale taky vášeň pro věc a dobrý tým. Přesvědčte je, že tohle všechno máte právě vy. Pak od nich kromě rady dostanete třeba i peníze pro vaši firmu.

Zdroj: Forbes

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.

Leave a Reply