Skip to main content

Směr po Cashflow Summitu

19 příspěvků od 19 řečníků ve 12 hodinách. Na jednu konferenci až příliš investičních tipů, abyste začli investovat hned do všech najednou.

Ukázali jsme vám různorodé možnosti, kam lze investovat. Teď je ten správný čas si vybrat pro vás tu nejbližší a stát se profesionálním investorem.

Zajímá vás, jak a kde získat hlubší vzdělání v jednotlivých oblastech investování?

Jdeme vám naproti! Ze zpětné vazby ve formulářích jsme vytáhli tři investiční oblasti, které měli nejčastěji v odpovědích – CHCI ZÍSKAT KONKRÉTNÍ INVESTIČNÍ INFORMACE!

Proto pro vás pořádáme tyto akce:

  • TRADING SEMINÁŘ –  29. 8. 2015 v Olomouci (přejít na web)
  • KONFERENCE: INVESTOVÁNÍ DO NEMOVITOSTÍ A PŮDY S NÍZKÝM KAPITÁLEM A DVOJCIFERNÝM VÝNOSEM – 10. 10. 2015 v Olomouci (web v přípravě). Hlavními tématy této konference je investování do komerčních a nekomerčních nemovitostí a investování do půdy. Dozvíte se, jak hledat investiční nemovitost, jak správně nastavit investiční strategii, abyste stabilně vydělávali. Získate tipy o využívání exekucí při koupi nemovitosti. Zájemci o investování do půdy si příjdou na své v poslední části konference, kdy se dozví od zkušeného investora o praxi v obchodování s touto komoditou.
  • KONFERENCE: ALTERNATIVNÍ FINANCOVÁNÍ FIREM – o equity crowdfundingu a P2P lendingu –  29. 10. 2015 v IMPACT HUB Praha (web v přípravě).

P2P lending a equity crowdfunding jsou nově nastupující trendy v oblasti financování firem. Nemluvě o tom, že mohou být i zajímavými investicemi.

  • Pokud máte firmu, startup či investor a hledáte alternativní cesty financování, investování, tato konference je právě pro vás. Na této akci přivedeme k jednomu stolu všechny strany, které mají zkušenosti s P2P lendingem či equity crowdfundingu – startup, investora i platformu. Můžete se tak těšit na příme zkušenosti a tipy od jeho aktérů. Více informací vám brzy dodáme. Chcete se na této akci podílet svým názorem či návrhem? Klikněte zde.

Žádné obecné informace. Konkrétní tipy, které vás posunou kupředu v investování.

Sledujte facebook Investree či Cashflow Summitu nebo nás kontaktujte přímo pro nejnovější informace.

Všechny semináře jsou kapacitně omezeny.

Přejeme vám hodně investičních úspěchů. Tým Investree.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat akce a byznys kempy Cashflow summer. Zajímám se o technologie, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.