blank Skip to main content

Jednou nastane doba, kdy se kamenný obchod stane pro mnohé podnikatele spíše přítěží nebo bude využíván výhradně jako kontaktní místo pro shledání s náročnějším klientem. Aktuální čísla implementovaná do statistik pozorování chování běžného spotřebitele napovídají, že lidé stále častěji využívají k nákupu online prostředí, které je spojuje s celým světem.

Zlatá horečka z Amazonie

Jen málo kdo asi nepozná jeden z největších a zároveň i nejstarších internetových obchodů v naší galaxii. Podnikání na Amazonu je typickým příkladem úspěšného podnikání, který současně otevírá dveře všem potencionálním zájemcům o profesní růst ve své oblasti. Stát se součástí obrovského koncernu sebou přináší celou řadu nepostradatelných výhod. Proč vůbec začít na této platformě podnikat?

Ideální začít podnikání na Amazonu

Nabízet kvalitní službu či se opírat o nadstandardní produkty, v dnešním světě plné konkurence bohužel nestačí. Pokud o vás nikdo neuslyší, vaše podnikání se stane spíše frustrující součástí každodenního shonu za finančním obratem. Amazon pro vás již dávno vydláždil cestu do celého světa, prodej se díky virtuální technologii a službám Amazonu neřídí hranicemi státu.

Navíc se nemusíte starat ani o problematiku logistiky, to vše přenecháte na specializovaných centrech společnosti Amazon, která za vás dokonce vyřídí i reklamace. Pod zastřešením prestižního internetového obchodu si vybudujte svou vlastní značku a během několika měsíců z ní uděláte prosperující byznys s pasivními příjmy.

Amazon v číslech aneb představme si běžného zákazníka

Technologický vývoj sebou přináší stále sofistikovanější přístup ke koncovým zákazníkům, společně s tím se upravuje i způsob nakupování. Chování běžných zákazníků se každým rokem samozřejmě mění, aktuálně však lidé nakupují za pomocí internetu 2x měsíčně a ve 45 % případů utratí od 100 do 500 Kč. Z 80 % se lidé rozhodnou nakoupit, pokud jim prodejce zajistí dopravu zdarma a objednané zboží předá do 24 hodin. Amazon poskytuje službu v rámci uskladnění produktů v jejich skladovacích halách, přičemž mohou zákazníkům objednané produkty doručit do několika hodin.

Pod Amazonem se nejlépe prodávají:

  • knihy
  • spotřební elektronika
  • sportovní potřeby
  • nářadí
  • potřeby pro domácnost
  • chovatelské potřeby

Podnikání na Amazonu

Když chcete někoho naučit plavat, hodíte ho doprostřed rybníka bez záchranného kruhu. S obchodováním na platformě Amazon se to dělá přesně naopak. Nastartujte své podnikání pod zkušenými mentory, kteří si celou problematikou prošli dávno před vámi a skvěle sestaveným tréninkem vám předají citlivé informace vedoucí k zajímavým výdělkům.

Megabyznys je skvělým projektem, který vám napomůže vyhledat správné dodavatele, naučí vlastní výrobky dobře propagovat a projde si s vámi úskalí propagace a marketingu. Díky zkušenostem jednotlivých lektorů získáte v ucelené a zároveň srozumitelné formě pečlivě vybrané info, jak co nejlépe nastartovat svůj trvalý růst. Získáte podrobné instrukce od těch nejzkušenějších. Megabyznys je na českém trhu celkem mladým projektem, který napomohl desítkám podnikatelů splnit si jejich sny v udržitelné a doposud probíhající rovině. Osobně se do podnikání na Amazonu zavrtáme v průběhu dubna, kdy představíme světu již ověřený produkt. A co vy? Chcete také podnikat v celosvětovém měřítku, nebo se spokojíte s kamennou prodejnou na špatné adrese? Přihlaste se a sami uvidíte.

Tomáš Zdražil

Jsem zakladatel Investree, organizuji konference jako Cashflow summer a rád propojuji příležitosti. Nomádím po světě, hlavně přes zimu. Pohltilo mě cestování na motorce, kryptoměny, sdílená ekonomika, colivingové a neziskové projekty.