Skip to main content
Sdílená ekonomika

Jaká je tvoje touha?

Napsal 7 září, 201514 února, 2018No Comments

Hodně hluboké video (má CZ titulky), podle kterého když člověk začne žít, tak se začnou dít věci. Loni při zkouškovém 18. června, zahodil jsem sešit matiky a ne náhodou narazil na toto video, po shlédnutí jsem šel běhat blný energie, až za Olomouc asi 15 km. Pak se zastavil a asi 2 hodiny pozoroval západ slunce a v hlavě mi proběhlo hodně myšlenek. Od toho dne jsem udělal rozhodnutí do školy už nejít. Žiji naplno a dělám co mě baví alespoň 14 hodin denně. Co vy?:)

PS: Nic proti škole MVŠO, kde jsem studoval. Vytěžil jsem z ní maximum a odnesl si to, co k podnikání potřebuji. Díky ní, bych k takovému rozhodnutí nedošel.  – Tomáš Zdražil

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat akce a byznys kempy Cashflow summer. Zajímám se o technologie, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.