Skip to main content

Zajímáte se o trading? Vyzkoušel jste nebo se chystáte na reálné obchodování a teď hledáte svůj ziskový obchodní model?

A co investiční prostředí? Jste schopni si najít svou příležitost? Komodity jako je ropa padají na svá minima. Zlato zažívá nevídaný kolaps. Této situaci rozhodně nepomáhá klesající poptávka Číny po komoditách, neboť je největším světovým spotřebitelem kovů. Jak se dá na této situaci vydělat a čemu se vyhnout. 29.8. na prvním tradingovém semináři po květnovém Cashflow Summitu v Olomouci máte jedinečnou možnost získat náhled top traderů a investorů, kteří ví, jak této situace využít!

Mezi řečníky budou osobnosti, co si svůj tradingový úspěch trpělivě vyseděli, vystudovali a odpracovali.

Vystoupí Roman Dvořák, který úspěšně obchoduje na burze s instrumenty jako jsou forex, futures, akcie, etf, opce. Svými analýzami současného stavu trhu dokáže osvětlit komplikované situace i úplnému laikovi.

Rostislav Navrátil předvede své opční strategie, které mu přinášejí pravidelný příjem. Davide Biocchi odkryje karty svého obchodování s italskými akciemi.

Seminář je určen každému, kdo chce nejnovější tipy, jak uspět na burze i v době, kdy ostatní tápou na jednom místě. Na své si přijdou i ti, kteří hledají pro ně ideální obchodní model, který mohou následovat.

Aneb jak se říká v latině „exempla trahunt“, příklady táhnou.

Pokud jenom trochu chcete, tak si ze semináře odnesete know-how z oblasti opčního, akciového i měnového obchodování. Po nabitém dni můžete s přednášejícími i dalšími tradery probrat svoje obchodování na večerním networkingu.

Máte za sebou zhruba 90 sekund čtení. Čas je vaše nejcennější investice. Chtějte tuto investici zpět!

Nejprve si zdarma stáhněte tradingový ebook s užitečnými tipy pro tradery začátečníky i pokročilé.

Detailnější průběh akce pak najdete na webu semináře. Kapacita semináře je omezená!

Přejeme vám úspěšné obchodování. Tým Investree.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat akce a byznys kempy Cashflow summer. Zajímám se o technologie, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.