Skip to main content

Investování do akcií s Danielem Gladišem je pětidílný videoserál, který natočil pro portál Na volné noze. Pro každého, kdo bere investování vážně, nebo i jako hobby, je to velký plus zhlédnout. I když investujete do jiné třídy aktiv, než jsou akcie. většina principů a přístupů je aplikovatelná na cokoli.

Daniel Gladiš byl také řečník letošního Cashflow summitu, kde měl přednášku na téma, kde se vytváří bohatsví. Celý záznam z investiční konference, která proudila Olomoucí čtvrtým rokem lze pořídit na webu konference. To, že jsme vybrali opravdu skvělé řečníky a profíky potvrdil i počet účastníků a zpětné vazby. Teď se vrhněte na videa.

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat akce a byznys kempy Cashflow summer. Zajímám se o technologie, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.