Skip to main content

Už je to měsíc od Cashflow summitu v Olomouci a jestli jsi na tomto čtvrtém ročníku investiční konference nebyl, pravděpodobně jsi viděl už záznam. Jestli ano, tak máš jistě zainvestováno a více času na další dávku informací. Jelikož léto je super čas na vzdělání a filmové večery, proto bych rád vytáhl tři tipy na filmy o investování, které jsem sám viděl i víckrát a dost mě obohatily a poučily.

Prvně se podívejme, jak se podnikalo a investovalo sto let zpátky, kdo vládl světu a vedl průmyslovou revoluci. Seriál Muži, kteří vybudovali ameriku by na seznamu určitě chybět neměl.

Hodnocení CSFD 86 %

O Warrenovi Buffetovi toho bylo řečeno mnoho. Nejznámější světový investor asi nikdy nenapíše knihu, proto by každý investor měl vidět doposud nejlépe zpracovaný film HBO. Život Warrena Buffeta.

Hodnocení CSFD 77 % 

Krásný film o tom, jak funguje sytém a probíhal vývoj digitálních peněz. Zazní základní fakta o Bitcoinu, blockchainu a digitalizaci. Bitcoin: Konec měny, jak ji známe.

Hodnocení CSFD 76 %

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.