Skip to main content

Aktuální situace a spousta opatření možná taky zasahuje tvé podnikání. Chceš na ně reagovat? Přijít s novými nápady, řešeními a otočit situaci v příležitost? Proto jsme dali dokupy Business MasterMind setkání s koučem Michalem Holubem. Online formát, při kterém si účastníci přes platformu Zoom vzájemně dají feedback, radu, jiný náhled a diskutují o řešení. 

Účastnil jsem se dvou setkání s Michalem a během pár minut jsem dostal návrhy řešení na svoji situaci v podnikání a alternativy organizace akcí a konference Cashflow summer, které jsem následně aplikoval. Takže za mě win-win a efektivní řešení. Možná proto jsem ho oslovil, aby jsme Business MasterMind zopakovali pro přátele a fanoušky Investree. 

Kdo Business MasterMind povede?

Michal Holub je hlavně kouč firemního a osobního růstu. Přes 8 let využívá běžné koučovací techniky, hluboce transformační metody i znalosti fungování systémů ve firmách a týmech. V poslední době vede online i Business MasterMind komunitu podnikatelů. Poznal jsem ho díky partě lidí na Bali a od té doby jsme v blízkém kontaktu. Jeho hodnota, tedy hodinová sazba činí 3 000,- za hodinu, proto jsem rád, že jsem mohl vyjednat možnost Business MasterMindu za zlomek. Samozřejmě se zúčastním setkání i sám osobně. Samotného mě baví hlavně dávat feedback a vymýšlet kreativní řešení.

Michal Holub

Jak bude Business MasterMind setkání probíhat?

Maximální kapacita jednoho setkání je 5 účastníků, aby každý měl pro sebe prostor 20 minut. Za ty dvě hodiny se seznámíš, možná vyřešíš svůj „problém“ a ještě pomůžeš ostatním. Což je za mě ideální koncept, s kterým Michal přišel během karantény.

Harmonogram pro každého účastníka

  • Velmi krátké uvedení toho, co děláš
  • Jak se tě aktuální situace týká
  • S čím potřebuješ pomoci
  • Doplňující otázky a upřesnění
  • Budeme diskutovat, hledat pro tebe řešení 

Pomoc může znamenat žádost na feedback, radu, jiný náhled, propojení, brainstorming a diskutují o řešení.

Osobní pozvánka od Michala

Na výběr jsou dva termíny, vyber si:

  • 14. května ve 14h (Volná kapacita: 0/5)
  • 19. května v 19h (Volná kapacita: 2/5)

Cena a jak se přihlásit?

Registrace na jedno Business MasterMind setkání je zpoplatněno částkou 890,- vč. DPH. Stačí vyplnit objednávku přes formulář, vybrat si termín a odkaz s fakturou ti pošleme na e-mail. Budeme se těšit s Michalem osobně.

Cashflow summer 2020

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho, na to začal podnikat. V roce 2015 objevil Bitcoin a založil Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat byznys eventy po světě. Baví mě vanlife, jachting, coliving a minimalismus. Pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.