Skip to main content

1.Finviz – Analyzujte firmy na burze
Chcete vědět jak si stojí vaše akcie, firma, komodita, aktuálně na burze? V reálném čase můžete zdarma sledovat co se zrovna děje ve světe a kdo z vedení firmy prodává akcie. Pro sledování portfolií velkých hráčů je výborný i Gurufocus.

2.Mailchip – Posílejte hromadné emaily zdarma
Služba, která je velmi rozšířená a ušetří vám hodně práce. Vyberte si šablonu a pošlete tisíce mailů na jedno kliknutí. Obdoba je i Mailgun nebo česká placená služba Smartemailing.

3.Unsplash – Stahujte profi fotky na cokoliv
Velmi profesionální fotografie, poskytované od fotografů zdarma. Jinak placené obrázky a loga nakupujeme na Themeforest.

4.Basecamp – Online nástroje k řízení projektů
V jakémkoliv týmu je potřeba spolu komunikovat i online a Facebook na to není úplně ideální. Mezi hlavní nástroje, které jsme ozkoušeli patří i Asana a Trello.

5.AliExpress – Nakupujte přímo z asie bez prostředníků.
Gigant Alibaba, který je určen pro hromadné nákupy, kde se denně realizuje stovky milionů obchodů koupila hráče Aliexpress, kde nakoupíte cokoli i po kusech za velmi přijatelné ceny a dobu dodání.

6.iDoklad – Není jen cloudové účetnictví
Vést účetnictví nebylo jednodušší, když v tom máte systém a hlídá to za vás nástroj. Pro větší firmy, které potřebují hromadné posílání a vystavování faktur slouží Fakturoid a Fapi.

7.Quora – Otázky a odpovědi podrobněji než na Googlu.
Na vše už se někdo ptal a někdo odpovídal, tak proč s hledáním ztrácet čas. Další oblíbená forma vzdělání, kde najdete přední řečníky, učitele a světové podnikatele je Ted talks a Coursera.

Se všemi službami máme pozitivní zkušenost a šetří nám v týmu hodně času.

Tomáš Zdražil

Jsem zakladatel Investree, organizuji konference jako Cashflow summer a rád propojuji příležitosti. Nomádím po světě, hlavně přes zimu. Pohltilo mě cestování na motorce, kryptoměny, sdílená ekonomika, colivingové a neziskové projekty.