TOUR de CASHFLOW

Druhý ročník, tentokrát hrajeme ve 4 městech

Přijď si zahrát Cashflow hru, jak ji neznáš. Poznáš nové přátele, dozvíš se praktické informace ze světa alternativních investic, podnikání, nemovitostí, burzy a kryptoměn.

Ideální příležitost pro (ne)hráče cashflow hry, budovatele pasivních příjmů a všech milovníků deskových her.

10.- 25. květen 2017

Proč cashflow hra?

blank

Tuto hru vytvořil Robert Kiyosaki, autor knih zaměřených na budování pasivních příjmů a získání finanční svobody. Jeho nejznámější knihou je Bohatý táta, chudý táta, která změnila desítkám miliónů lidí po celém světě způsob přemýšlení o penězích. Hra Cashflow je konečnou realizací jeho vize; vytvořit interaktivní nástroj pro finanční vzdělávání.

Každé hraní začíná přednáškou

Rosťa Navrátil

10. 5. v 17:00

blank

Cashflow hraní v Brně

Obchodování na burze jako cesta z krysího závodu.

Rosťa je původní profesí konstruktér letadel a vysokoškolský učitel. Na burzách aktivně obchoduje od roku 1994 a postupem času se stal „full time“ traderem. Více o něm se dočteš na www.tradingmentors.cz. V přednášce se Rosťa podělí o příběh své cesty od průzkumníka slepých uliček až po profesionála. Nasměruje tě a poradí ti, čeho se vyvarovat, abys v prvních letech neztratil příliš mnoho času i peněz. Poodhalí strategie, které úspěšně obchoduje, řekne, co si myslí o reálných očekáváních nováčků, zveřejní své výsledky obchodování za rok 2016 a poradí, jak můžeš zasadit trading do kontextu svého života.  

Tomáš Zdražil

18. 5. v 17:00

blank

Cashflow hraní ve Zlíně

Vydělávej online, žij offline

Studoval rok business ve Skotsku, kde začal cestovat a jezdit na stáže. Co opustil MVŠO v Olomouci, založil společnost Investree. Organizuje od roku 2014 konference Cashflow summit, Věnuji se aktivně alternativním investicím, kryptoměnám a affiliate. Druhou zimu strávil v Asii. Stálou adresu nemá od chvíle, kdy prodal byt a zbavil se zbytečností, které ke svobodnému životu v moderním světě nepotřebuje. Podělí se o svoje zážitky a tipy k cestovnání a digitálnímu nomádění, určitě se zmíní o kryptoměnách, sdílené ekonomice a trendech dnešní doby.

Michael Zima

24.5. v 18:00

blank

Cashflow hraní v Praze

Nemovitosti aneb škola života

Michael dosáhl úspěchu v mlm a poté založil vlastní společnost Wellnes club, která se věnovala propagaci zdravého životního stylu. Podělí se o svůj příběh a reálné zkušenosti, jak si našel své šťastné místo pro život v rezidenci River Diamond v Karlíně a proč prodává výjimečné byty u Vltavy. Michael je velkým fanouškem italských sportovních vozů, můžete ho potkat ve Ferrari, Maserati, Lamborghini. Podělí se o zážitky z exotických destinací, kam rád cestuje. Můžete se těšit na jeho podnikatelské zkušenosti, tipy jak začít podnikat a jak vidí nemovitostní trh v Praze.

Proč dorazit a zahrát si?

 Je to zdarma a ještě se skvěle pobavíte.

 

 Prověříte si svoji investiční strategii a návyky.

Dostanete podnětnou zpětnou vazbu od spoluhráčů.

 

 Čas jsou peníze, tak proč se něco nenaučit a nevyužít toho.

Vyber si svoje město a předrezervuj svoje místo.

/*

Organizátor

Garant