SATOSHITALKS 2.0 – ZÁZNAM

2. ročník největší investiční konference
o kryptoměnách od Brna po Košice

Revoluce peněz se lze účastnit i online. Poslechni si odborníky na kryptoměny, ekonomii a investiční strategie.

4

Řečníci

7

Sdílení krypto-how

130

Hodlerů/Traderů

Nové příležitosti máš na dosah, tak se vzdělávej!

Konference proběhla v Impact Hub Brno

Nové příležitosti máš na dosah,
tak se vzdělávej.

      Konference proběhla v Impact Hub Brno

„Důvod, proč jsme všichni zde, je ten, že současný finanční systém je zastaralý.“ – Charlie Shrem

blank

Juraj Karpiš

Bitcoin je Paleo

Příběh peněz je pořád stejný, mění se pouze technologie jejich zápisu. Peníze jsou externí pamětí společnosti a kryptoměny jsou krokem k navrácení jejich bývalé decentralizace. Jejich vznik způsobil vítr v bankovních kruzích a probudil spící evoluci ve světě finačnictví. Než se ale stanou asteroidem pro finanční dinosaury, musí ještě projít několika vývojovými stupni. Které to jsou a jak poznáme kryptoměny, které mají schopnosti opravdu soutěžit s FIAT penězi?

Juraj Karpiš je analytik a ekonom, autor bestselleru Zlé peniaze a spoluzakladatel Institutu ekonomických a spolecenských analýz (INESS). Svými vědomostmi a  přesahem tě přinutí přemýšlet o kryptoměnách v širších souvislostech a prozradí možný dlohodobý vývoj krypto-ekonomiky.

blank

Karel Fillner

Bitcoin změní svět peněz, blockchain změní svět

Nejznámější český kryptoevangelista Karel moc dobře ví, jak si zjednodušit život a měnit zažité pořádky. O novinkách a trendech píše články, přednáší na meetupech a konferencích a několik let provozuje bitcoinový magazín www.btctip.cz.

Nejen proto je Karel tím správným člověkem, který ti řekne kde a jaké kryptoměny držet, na co si dát bacha nebo jak poznat HYIP. Podělí se s tebou o unikátní novinky z krypto-meetupu v Thajsku, kde měl schůzku s Johnem McAfeem a prozradí, kterým směrem se kryptoměny vydají v roce 2018.

blank

Josef Tětek

Za hranice kryptoměn

Josef Tětek je kryptoměnový konzultant a publicista (Finmag.cz, BTCtip.cz, Alza.cz). Kryptoměnám se aktivně věnuje od roku 2015, je členem správní rady Liberálního Institutu a spoluzakladatelem poradenské společnosti Bit agency.

Nové krypto-odvětví je tu a míří daleko za hranice Bitcoinu. Co umožňují smart kontrakty? Patří budoucnost DAO strukturám? Jak funguje blockchainový gambling či decentralizované burzy?

blank

Diskuzní panel s řečníky

Na závěr jsme pozvali všechny řečníky včetně hosta Ondry Pilného na sedačku.

blank

Jaroslav Kovac

Moderátor konference

Jaroslav je zakladatelem HOME Hunters, společnosti, která loví klientům byty na míru a jako první v ČR zavedla placení provizí v realitách kryptoměnami. Se svým týmem dokonce spustil i projekt, který ti umožní pomocí kryptoměn nemovitosti nakupovat. Jaroslav není jen pouhý nadšenec do kryptoměn, ale i skvělý moderátor a řečník a bude tě provázet celým večerem.

„Pokud nevěříš Bitcoinu nebo nemáš čas se o něm přesvědčit, je mi to líto.“ – Satoshi Nakamoto

„Pracoval jsem na vývoji bitcoinu od roku 2007. V určitém okamžiku jsem se přesvědčil, že existuje způsob,
jak to udělat bez jakékoli důvěry třetí strany, která by tomu bránila. “ – Satoshi Nakamoto

Informace přinášejí celoživotní úroky, kryptoměny přinášejí zážitky

PARTNEŘI

Partněři

[fbcomments]