TOUR de CASHFLOW

Druhý ročník, tentokrát hrajeme ve 4 městech

Webinař o online podnikání, reálných zkušenostech
a funkčních postupech v Tvojích začátcích.

Ideální příležitost pro podnikatele, kteří chtějí profitovat online a pracovat odkudkoliv.

Termín: 1. prosince (úterý)

Co všechno se dozvím?

17:30 – 18:00 

Dej si kávu, udělej pohodlí,

po webináři neusneš!

blank

Tomáš Zdražil

blank

18:00 – 18:40 Jak podnikat z Bali?

Po roce ve Skotsku jsem se začal zajímat o finance a v roce 2012 založil svůj první web Finanční znalost. Díky škole jsem se dostal k obchodování na burze a začal se zajímat o osobní rozvoj. Mou vášní je organizování, proto jsem rozjel investiční konferenci Cashflow summit 2014. Letos jsem založil společnost Investree, vedu menší projekty, aktivně alternativně investuji a celkem 4 měsíce z roku 2015 strávím celkem v zahraničí.

 

Na webináři vám řeknu pár informací o sobě a o tom, co mě dovedlo k podnikání. Zastávám názor, že vzdělání a cestování přináší celoživotní úroky, proto hodně investuji do těchto oblastí. Online podnikání nabízí řadu možností, které si ukážeme a dává opravdovou svobodu pracovat odkudkoliv. Dám Ti veškeré tipy na služby a weby, které nám pomáhají a šetří čas. Řeknu příležitosti, které se nám nabízejí nejen skrz coworkingové centra, ale skrz různé oblasti online.

Tomáš Karásek

blank

18:40- 19:15 Jde podnikat na konkurenčním Amazonu?

K podnikání jsem se dostal v 16 letech, kokrétně do MLM společnosti v oblasti finančnictví. Finančně to ale bylo spíše jako brigáda. Doopravdy jsem začal podnikat zhruba před dvěma lety, kdy jsem se dostal k online byznysu a oblasti e-commerce. Dnes se věnuji prodeji fyzických produktů na Amazonu, affiliate marketingu a rozjíždím projekt na správu a monetizaci webů pro klienty.

Tom je vytrvalý a zapálený do budování své vlastní značky na Amazonu. Podělí se o zajímavé zkušenosti, které nasbíral nasazením prvního produktu a testuje další. Na svém blogu dává i reporty svých příjmů, proč tam nejsou poslední dva měsíce vám řekne na webináři, kde se mu podařilo díky affiliate vydělat zajímavá čísla. 

Michal Prachař

blank

19:15-19:50 Od autobazaru k webům

V 16 letech mě zplnomocnili v ČR jako nejmladšího podnikatele. Provozoval jsem autobazar a pár stránek na Facebooku, které jsme později prodal jako: True Story Bro (500 000 fanoušků), Kola dělají auto (100 tisíc fanoušků), Pravé vzdělání (25 tisíc fanoušků). Přes online marketing  jsem se dostal do MLM YPR a vybudoval strukturu asi 150 lidí. Teď mám vlastní firmu na internetový marketing a provozuji několik projektů.

Příběh nejmladšího podnikatele vás zaskočí. Michal popíše vývoj předchozích projektů, jak z obyčejných stránek udělat byznys, který generuje peníze. Porovná vlastní byznys, být v něčím byznysu a zaměstnání z pohledu možného profitu, životního naplnění, zdanění ze strany státu. Prozdradí svoje zkušenosti a kroky, které ho posunuly dopředu.

Filip Vinš

blank

19:50- 20:25 Je možný vydělat milion už na střední?

V 17 letech jsem založil mobilní aplikaci pro studenty picknote.com. Kvůli podnikání nedokončil střední školu, založil sportovní globální značku Ripebeast a prodal úspěšně sportovní e-shopy dameprotein.cz a nutrinoid.cz

 

Filip je ambicioní a tvrdě pracující na svém podnikání. Na střední škole začal podnikat a dělat věci jinak. Díky sociálním sítím a jeho marketingové strategii se o něm dozvědělo dost lidí. Má velké vize a zajímavé zkušenosti, o které se podělí. Odhalí fungování firmy a to, jak expandoval do dalších zemí.

Libor Hoření

blank

20:25-21:00 Jak najít díru na trhu?

Je mi 24, na internetu podnikám od 17ti, kdy jsem založil dnes už největší internetovou kuchařku v ČR – Toprecepty.cz, podle které dnes vaří přes 2,5 milionu lidí za měsíc (Google Analytics). Dále jsem založil například internetoý obchod s potravinami Toppotraviny.cz, koupil 20% podíl v projektu Chlapskazasilka.cz, vyzkoušel si globální módní projekt a aktuálně pracuji na novém projektu – srovnávač cen online prodejců potravin.

 

Libor má čuch na vyhledávání příležitostí na trhu v online podnikání. Má za sebou úspěšné projekty a ještě nekončí. Chce udělat něco, o čem se dozví celý svět. O tom, jak se mu daří obsazovat oblast potravin a vaření na českém internetu, se s vámi rád podělí. Řekne i čísla a kroky, jak řídit víc projektů dohromady. 

Dobij vitamíny, nastuduj manuál ve FB skupině a podnikej online!


blank

Proč se přihlásit?

180 minut strávených s 6 podnikateli, který Ti řeknou svoje know-how, zaručené postupy a zodpoví všechny Tvoje otázky.

 

     Propojíme Tě s kým budeš potřebovat, abys mohl začít. Máme kontakty na investory, programátory i kvalitní mentory.

 

     Dostaneš přístup do FB skupiny pro všechny účastníky webináře, kde budeme sdílet další příspěvky a s čímkoli píchneme.

     Můžeš si stáhnout hodnotný manuál v PDF s přínosnými odkazy a aplikacemi, které Ti pomohou v podnikání o 180 %

 

     Nečekej žádný prodej, ani infopodnikání, děláme to pro skutečnou pomoc při Tvém rozjezdu.

Buď s námi online jen za 1 kč/ 1 min. Videozáznam k dispozici nebude.

/*

Organizátor

Podporovatel