Propojuji příležitosti,
investuji do budoucnosti
a organizuji byznys eventy

Potkáme se osobně, na pláži, či online přes Signal?

Zajímá tě,

co dělám a tvořím?

Organizuji

Byznys akce a kempy na pláži, colivingy ve vilkách a pobyty v zahraničí pro přátele

Investuji

Do krypta, akcií a příležitostí, o kterých píšu a také rekreačních nemovitostí na Brněnské přehradě.

Propojuji

Spolu zajímavé podnikatele, investory dle osobní zkušenosti. Každý obchod je jiný.

Autor Investree

Tomáš Zdražil

V osmnácti jsem si přečetl knihu Bohatý táta, chudý táta od R. Kiyosakiho. Na to začal organizovat akce, poznávat lidi a vzdělávat se. Po roce ve Skotsku jsem studoval podnikání na MVŠO v Olomouci, kde jsem částečně koupil i první byt. Moje první podnikání při studiu byl síťový marketing, pak první ziskový web a affiliate.

Jak jsem získal „titul“ IČ, postupně začal investovat peníze do projektů, akcií a hlavně sebe. Na začátku 2015 mě ohromil Bitcoin a zakládám Investree. Chtěl jsem zpřístupnil informace veřejnosti, propojovat příležitosti a organizovat konference jako Cashflow summer.

Díky akcím jsem poznal stovky úspěšných a zajímavých lidí, s řadou z nich jsme přátelé. Zajímám se o technologie, DeFi, vekslování, sdílenou ekonomiku a minimalismus. Skoro pět let jsem žil na pěti kontinentech a snažím se fungovat jako globální občan, když zrovna nežiji Bali v Brně na přehradě.

1625
dní v zahraničí
45
navštívených zemí
31
skvělých coworkingů
Více o mně prozradí digi kniha a VIDEA

Vydělávej online,
žij offline

Digitální kniha tě naučí, jak se stát novým bohatým, pomůže ti porozumět finančnímu systému, online podnikání a kryptoměnám.

Rosteme společně

S kým spolupracuji?

Kateřina Hlůšková

Kateřina Hlůšková

Osobní partnerka a Virtuální účetní

Krom toho, že Kateřina je moje drahá polovička, mi také pomáhá s účetnictvím, vše online. Kromě cestování ráda píše a pomáhá s organizací akcí. Dodává všemu ženský nadhled a osobitost.
blank

Vojtěch Konečný

Nadaný copywriter a digitální nomád

Cestovali jsme spolu na čtyřech kontinentech a vytvořili skvělé texty, které značkují naše projekty a kampaně. Těžko bych hledal lepšího parťáka na obsah, do coworkingu a brouzdání po světě.
blank

Vít Schaffarczík

Marketing warrior a specialista na Facebook

Víťu jsem viděl osobně jednou, ale jeho reklamy jdou vidět všude. Občas kampaně překvapují jeho samotného i vedení Facebooku. Několikrát jsme spolu obsadili první příčky a porazili přední affiliate partnery.
petr-sanetrník

Petr Sanetrník

Web master a WordPress spasitel

Když projekt, tak s ním, pohoda, klídek tabáček. Pomáhá s kódy, weby a šablonami. Jinak milovník tradingu, virtuální reality a krypta. Těžkej pracant a tvrdej manažer.
Tomáš Vít

Tomáš Vít

Nadaný kameraman, střihač a hrdý táta

Tom je kámoš od mala, nadaný a graficky založený. Ze své dílny chrlí jedno peckovní video za druhým.
blank

Tomáš Suchý

Podcast maker, fotograf a střihač videí

Tom je najetý a zapálený do práce, která ho baví. Hlavně fotí, točí videa a věnoval se podcastu Vydělávej online, žij offline.