SATOSHITALKS

První československá konference
zaměřená na investování do kryptoměn

Pro začátečníky je toho o kryptoměnách už popsáno spousty, ale pro ty, kteří si už nějaké coiny nakoupili je toho o poznání méně. Ze záznamu z konference Satoshitalks si odneseš nejenom fascinující poznatky, ale i praktické příklady investičních strategií. Nad rámec toho dostaneš tipy na články, přednášky a EBOOK Jak na Bitcoin.

3

Řečníci

4

Přednášek

5

Kryptobonusů

Digitální peníze jsou budoucnost

Termín: 4.listopadu 2017

Místo: Industra space Brno

Digitální peníze jsou budoucnost

       Ve full HD přímo z obýváku

       Záznam z Industra space Brno

“Pokud nevěříte bitcoinu, nebo nemáte čas se pokusit o tom přesvědčit, je mi to líto.” – Satoshi Nakamoto

David Stancel

Naučte se orientovat v džungli kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

David vystudoval ekonomii na Masarykově univerzitě, kde se začal věnovat i studiu a výzkumu kryptoměn. Pracoval jako projektový manažer ve známém pražském kryptoměnovém hubu Paralelní Polis. David také působil jako IT auditor a konzultant v PwC, a nyní se věnuje consultingu v oblasti kryptoměn a blockchain technologií v Blockchain Slovakia. Trh kryptoměn nabízí na výběr z tisíce investičních možností. Nové kryptoměny vznikají každý den a rozeznat projekty, které mají potenciál uspět od těch, které nenávratně skončí v propadlišti dějin, je čím dál obtížnější. Existují však indikátory a ukazatele, díky kterým je možné se i v této džungli orientovat a rozeznat tak kvalitní projekty. Právě na tyto indikátory a ukazatele se David Stancel v jeho přednášce zaměří. Nebude chybět ani ukázka konkrétních příkladů.

Jakub Jedlinský

The Next Big Thing – co za revoluce v kryptoměnách nás čekají?

Jakub Jedlinský vyučuje o měnových systémech se zaměřením na alternativní měny na VŠE. Na téma kryptoměn přednáší rovněž mimo akademické prostředí a spolupracuje se soukromým sektorem. Má zkušenosti s nastavováním monetárních řešení v herních prostředích. Věnuje se testování fungování peněz pomocí konstrukce disekvilibriálních dynamických modelů, což se naučil během výzkumné stáže na Kingston University London pod vedením Prof. Stevea Keena. Pracuje jako Expert Examiner pro Pearson Education.

Ondřej Pilný

Pravda o tom jak vydělat na investování do ICOs

Ondřej je spoluzakladatel platformy ICOindex, která přináší informace pro ICO investory. Aktuálně se věnuje hlavně investování do ICOs a vzdělávání investorů, kteří chtějí vstoupit do ICO investic. V jeho přednášce se dozvíte, kde hledat tipy pro dlouhodobou investici i spekulace. Ukážeme si konkrétní příklady, do čeho Ondra investoval, proč do toho investoval a s jakými výsledky, čímž vám odhalí jeho metodologii investovaní do ICOs

Diskuzní panel s řečníky

Na závěr jsme pozvali všechny řečníky a přes apliakci Sli.do nebo osobně se kladli nejrůznější dotazy kolem kryptoměn. Panel se protáhnul, zájem byl velký, došlo i na investiční tipy.

Michal Holub

Moderátor panelu

Michal vystudoval informační technologie na VUT. Nyní pomáhá technologickým firmám s obchodem a marketingem. O kryptoměny se začal zajímat, protože se v nich protínají dva jeho koníčky – investování a technologie. V poslední době začal i přednášet o kryptoměnových paradigmatech ICO (Initial Coin Offerings) a DAO (Decentralised Autonomous Organisation). Jako spoluorganizátor konference SatoshiTalks nás bude provázet panelovou diskuzí.

Jaroslav Kovac

Moderátor konference

Prezentátor a řečník, Jaroslav je také zakladatelem HOME Hunters, společnosti, která loví klientům byty na míru, a která jako první v ČR zavedla placení provizí v realitách kryptoměnami. Jaroslav teď s týmem pilně pracuje na spuštění projektu nákupu nemovitostí kryptoměnami, který již brzy spatří světlo světa. Jako nadšenec do kryptoměn a do prezentací nás bude provázet celým večerem.

“Pracoval jsem na vývoji bitcoinu od roku 2007. V určitém okamžiku jsem se přesvědčil, že existuje způsob,
jak to udělat bez jakékoli důvěry třetí strany, která by tomu bránila. ” – Satoshi Nakamoto

“Pracoval jsem na vývoji bitcoinu od roku 2007. V určitém okamžiku jsem se přesvědčil, že existuje způsob,
jak to udělat bez jakékoli důvěry třetí strany, která by tomu bránila. ” – Satoshi Nakamoto

Je pro mě záznam vhodný?

 

 • Nevěřím systému, chci být připraven a znát kryptoaktiva

 • Něco málo držím, ale jsem na začátku

 • Investuji, obchoduji, ale v kryptoměnách jsem nováček

 • Vydělal jsem na kryptoměnách balík a tohle rád podpořím

Co se dozvím?

 

 • Naučíš se zorientovat v džungli kryptoměn

 • Zjistíš co za revoluce v kryptoměnách nás čeká

 • Tipy jak vydělat na investování do ICO’s

 • Jak výhodně nakoupit, prodat a kdy

JDEŠ DO TOHO?

Troufneme si tvrdit, že lépe jsi ještě pár stovek nezainvestoval

Záznam ze SatoshiTalks+ bonusy

890,-

 • 3 praktické přednášky + panel
 • 2 přednášky Karla Fillnera
 • Návod a tipy koho sledovat
 • EBOOK Jak na bitcoin
 • digitální kniha Vydělávej online, žij ofline

Koupit záznam!

Informace přináší celoživotní úroky, kryptoměny zážitky

PARTNEŘI

Partněři

Díky moc za feedback, referenci nebo tvůj názor