was successfully added to your cart.

Kryptoeventy táhnou pozornost, chystá se something BIG

Když miluješ organizování eventů a ještě si oblíbíš svět kryptoměn, mohou z toho vzejít jen samé dobré setkání. Poslední víkend v září jsme to zakončili v luxusní vilce Memories. Během víkendu se tam vytřídalo 32 kryptonadšenců, mezi kterými byli i dlouholetí hodleři, těžaři a majitelé ICO. Dvě přínosné přednášky na začátku rozpoutaly diskuzi na další dva dny. O zábavu bylo postaráno, nechyběla luxusní auta, výlety a dobré jídlo. Je to uzavřená skupina, většinou se tam známe, ale chystáme to zopakovat v listopadu. Jestli tě to zajmá a nechceš chybět u další akce, čti dál.

V říjnu jsme to odpálili s hackery v Praze

Následoval čtvrtý ročník Hackers congress v Paralelní Polis. Tento třídenní kongress řešil otázku decentralizace a upoutal pozornost světa. Nechyběli tam známí světoví hackeři, vizionáři, vývojáři a programátoři, podnikatelé a kryptoanarchisti. V Praze se pod jednou střechou sešlo přes 400 účastníků, mezi nimi byl i nejnebezpečnější člověk světového internetu Amir Taaki s kterým dělala DVTV rozhovor, bývalý viceprezident J.P. Morgan Tone Vays, který varuje před neregulovaným financováním některých kryptoměn, nebo kryptoanarchista a libertarián Jim Bell, který byl sám několikrát ve vězení a je stále nenáviděný americkou vládou.

Pár myšlenek, které jsem si odnesl z prvního dne

  • Teď se mění svět a je výhoda být u toho.
  • Hotovost je dobrá v krizi, proto je fajn mít nějaký náboje i pod matrací.
  • Brzy vlády zakážou cash kvůli terorismu, praní špinavých peněz a kvůli daňovým únikům.
  • Postupem času stejně přijde nějaká státní digitální měna.
  • Jen 2 % ICO’s jsou fakt zajímavé, potřeba důkladně analyzovat.
  • Co je potřeba dneska řešit je bezpečnost a škálovatelnost. Měna, která to řeší, je o pár kroků vpřed.
  • I na data a šifrované aplikace stažené v Appstoru může jít vidět.

Na obrázku je zrovna Ondřej Pilný z ICOindex, se kterým chystáme přednášku v Brně na následující konferenci. V kryptoměnách není překvápko, když vyděláš i 10 % denně, proto informace mají cenu digitálního zlata. O tom jak začít, natočil zajímavá videa Karel Fillner. Můžeš si stáhnout i ebook jak na bitcoin. Pokud už nějaké to krypto máš, tak se přijď potkat osobně.

Konference SatoshiTalks již brzy

První československá konference SatoshiTalks zaměřená na investování do kryptoměn. Chystáme to na Moravě, ať to mají i kolegové ze Slovenska za rohem. Kdo byl na našich akcích, asi ví, že to bude skvěle strávený čas a rentabilní investice. Přijeď do Brna a za jedno odpoledne se naučíš orientovat v džungli kryptoměn. Dozvíš se, co za revoluce nás čeká a jak vydělat na investování do ICO’s. Nejen, že poznáš hodlery a těžaře, kteří jsou v krypto několik let, ale taky si nemusíš nic tahat, jídlo o přestávkách včetně rautu a networkingové afterparty jsme zajistili.

Lístek pořídíte na webu investree.cz. Můžeš se i přidat na seznam hostů ve Facebookové události. O termínu dalšího víkendového kryptowellness setkání se dozvíš právě v Brně.

Díky moc za feedback, referenci nebo tvůj názor

Autor Tomáš Zdražil

Jsem majitel Investree, organizátor Cashflow summit a rád nomádím po coworkingových centrech. Fandím kryptoměnám a sdílené ekonomice.